Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fogjuk végre elzavarni...

Mikor fogjuk végre elzavarni a élősködő bűnözőket a parlamentből?

Figyelt kérdés
Meddig hagyjuk hogy a mi pénzünkből kastélyokat, jachtokat, focipályákat, kisvasúttat meg hasonlókat vegyenek?

jan. 8. 20:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Ki vett kastélyt a parlamentben?
jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
jan. 8. 20:08
 3/15 A kérdező kommentje:
jan. 8. 20:10
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Amíg nem lesztek elegen...
jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
Júniusi cikk? Most? Miért pont most? Elkezdődött a kampány? :D
jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%

Szörnyű, felháborító, ... DE szerinted ha más lenne hatalmon akkor nem születhetnének ilyen cikkek? Csak mert arról, hogy hogyan lopja a mostani ellenzék a pénzeket én is tudok cikkeket linkelni, amik hasonlóan a "tényfeltárásra mennek".


Nem tudom mondjuk 2002-2010 között mi történt, ki mit vett de GDP növekedésben 20%-kal maradtunk le a szlovákoktól, pedig pont ugyanonnan indultunk. A kieső GDP azt jelentette, hogy 2010-ben 38%-os GDP adóterhelés mellett a költségvetésbe 1000 + milliárddal kevesebb folyt be, mint amennyi lehetett volna ha V4-es átlagon növünk.


Szóval én úgy vagyok vele, hogy inkább szavazok arra aki jachtot vesz és elver 10-100 milliárdot minden évben, mint arra aki "becsületes" de inkompetens.

jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Azért valahol végtelenül cuki, hogy miután szanaszét lopták az emberek pénzét, az EU támogatásokat, saját alapítványaiknak ajándékozták az állami részvénycsomagokat, most megajándékozzák egymást a nemzet műemlékeivel, kastélyaival, amit korábban EU-s pénzből azért alaposan túlárazva fel is újítottak.
jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%

alfahír meg ezalényeg. Aha. A biztos források.

Ja, nem.

Amúgy kérdező, akik a pénzünket ellopták azokat 2010-ben elzavartuk, ti meg újra beszavaztátok néhányukat azóta is minden alkalommal. Szerencsére olyan tehetségtelenül csinálták kormányon és annyi kárt okoztak, most meg minden percben lebuktatják magukat és így az emberek gondoskodtak róla hogy ne is jussanak be túl sokan a parlamentbe újra.

jan. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8-as nem figyeltem most hogy melyik oldalról linkelem csak gyors válaszoltam az 1-esnek, egyébként a cikkek igazak normális oldalakon is ez van írva.
jan. 8. 20:25
 10/15 anonim ***** válasza:
20%
Tehát senki nem vet kastélyt a parlamentben, értjük.
jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!