Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A doni katasztrófa margójára:...

A doni katasztrófa margójára: ennek a fényében miért gondolják egyesek, hogy "megint rossz oldalon állunk"?

Figyelt kérdés

I. Világháború: Itt még egy dualista rendszerben, de másodhegedűsként mentünk a német háborús politika után. Hatalmas véráldozat, vesztes háború, az országot megnyomorító területvesztés.


II. Világháború: Mentünk a német háborús politika után. A kérdésben említett, sajnos épp ma évfordulós katasztrófa: több mint 200.000 magyar halála. Emellett a Holokauszt magyarországi áldozatai. Vesztes háború, majd 50 év kommunizmus.


Jelen: Kérdés ezután mit gondol, aki azt írja, hogy "MEGINT" a rossz oldalon állunk? Egyáltalán egy jelenlegi semleges jellegű politika miben hasonlít a két világháború politikáihoz?


Kíváncsi vagyok pár baloldali érvelésre, hiszen ez egy túlnyomóan balos közeg.


Mit jelent számotokra, amikor ezt ti magatok mondjátok, vagy mástól halljátok: "már MEGINT rossz oldalon állunk"?


De remélem egyben mindenképpen egyetértünk: Emlékezzünk a Magyar 2. hadsereg mártírjaira.



jan. 12. 12:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/84 Barbell Deadlift ***** válasza:
0%

80


Az érveid (amiket nagyon hízelgő érvnek nevezni, de az most egy másik kérdés) tipikusan a széljobber konteó hívő mélyprolik szóhasználatán alapulnak, a logikai felépítésük nem különben.

Azaz, mivel a mondandómba nem tudsz érdemben belekötni, ezért az ócska személyeskedésen, és a belebegtetett "titkos" háttérszálon (értsd: pártközpontból kapom az utasítást) kívül mást nem tudsz felmutatni. Pech, hogy ezzel nem engem idegesítesz, hanem magadat áraztad be. :)

márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/84 anonim ***** válasza:
48%

azért mert gagyi vagy. mellesleg nem mindenki olyan agyalágyult hogy sorakozik be a szektába mint te hogy orosz meg ukrán van, van aki lesz@rja mindkettőt.

meg aki azon fröcsög hogy az nem oligarcha hanem csicska az ne puffogjon már konteó hívőkről meg prolikról. ugyanez vagy te is csak bamba vagy és nem veszed észre magad. mellesleg ezt te mondandónak nevezed hogy nem oligarcha hanem csicska? ez vergődés ami rátok nagyon jellemző. ja mert te ezzel nem áraztad be magad? 🤣

tele van a gyk a magadfajta nafo-s retard uncsi trollokkal

márc. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/84 Barbell Deadlift ***** válasza:
36%

82


Reagálnék a szövegedre, de most nincs nálam a proli-magyar szótár, így nem nagyon értem, hogy mit böfögtél ide.

Remélem, amint elvégezted a hetedik osztályt (harmadszorra csak sikerül), legalább a mondat tagolást megtanulod.

márc. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/84 anonim ***** válasza:

kösz hogy rábizonyítottál ismét hogy gagyi vagy ezzel az x osztályt nem jártam ki szövegeddel. én legalább már minimum hetedikes vagyok, nem elsős mint te.

aki gyakran itt van a gyk-n ismeri már a fajtádat: "a mindenki hülye csak te vagy helikopter" típust.

mi is kérünk majd magyar-ukránfelsz..ó szótárat, köszi!

márc. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!