Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek rendben van, hogy...

Szerintetek rendben van, hogy 2024 márciusától teljesen ingyen és korlátlanul használhatják a tömegközlekedést a külhoni magyarok?

Figyelt kérdés
Én itt élek 27 éve dolgozom, adózok, a keresetem itthon költöm el. Ők nem tesznek a közösbe és az anyagi helyzetük se rosszabb mint a miénk. Miért kell ez nekik? Tudom, hogy ez nem bevétel kiesés a közlekedési vállalatoknak és nem ezért nem lesz ülőhelyem a buszon, de az elv egy kicsit bosszant. Miért nem elég nekik az a kedvezmény mint a belföldi magyaroknak?

jan. 12. 13:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nincs rendben, de cserébe “jól” szavaznak 4 évente.
jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
1%
Megérdemlik, hisz a testvéreink. Épp elég büntetés nekik Ukrajnában vagy Romániában élni kisebbségként.
jan. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#2

És azon segít, hogy magyarországon ingyen buszozik?

jan. 12. 13:33
 4/20 árokpart ***** válasza:
82%
Most már ne mondja nekem senki, hogy nem az a cél, hogy minket akik ide születtünk, itt próbálunk, pontosabban próbálnánk boldogulni valamiképpen rákényszerítsenek minket, hogy elmenjünk innen. Egyszerűen brutális már ami itt folyik.
jan. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Nettó szavazatvásárlás. Szerintem aki nem itthon adózik annak szavazati jogot sem adnék. Mondhatjuk úgy is hogy külföldi állampolgárok (még ha kettős is) beavatkozása a belügyeinkbe. Ő szavaz valakire, mi meg szopunk négy évig és ezt értem bármely oldalra.
jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
6%
Rendben van,tök jó döntés.
jan. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
5%
Én még többet is adnék nekik, csak nem tudok. Ők is ugyanolyan magyarok mint én. Nálad még különben is, mert míg te köpsz a magyarságodra, ami neked csak egy lakcím addigra ők ápolják, művelik is azt
jan. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt az egy szavazatot akarják mindenáron megvásárolni, sok a birka.
jan. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#7

Ha ugyanolyan magyarok, akkor miért jár nekikm több? Ha ugyanolyanok, akkor nekem is járjon ugyanaz. Ha ugyanolyanok, akkor Ők is szálljanak be a közösbe ugyanúgy. Nem?

Látom Te nem vagy magyar, mert külömbséget akarsz tenni magyar és magyar között, azzal, hogy a külhiniakat többre értékeled, azzal, hogy többet adnál nekik.

jan. 12. 13:47
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

Nem értek vele egyet.

CSOK-ot nem szeretnének véletlenül? Esetleg lakásfelújítási pályázatot? Krumplit? Autóvásárlási támogatást?

jan. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!