Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a határon túli magyarok ingyen utazhatnak Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ha én Ausztriában dolgozó magyar vagyok, akkor ez rám is érvényes ugye? Nem csak a Fidesz szavazótaborra.

jan. 12. 13:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
15%
Lehet kb 5-10 ilyen ember, aki tömeggel utazik. Itt meg megy róla a veszekedés.
jan. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 árokpart ***** válasza:
51%
4-es Minket is elnyomnak itt falun. Ha nem termelnénk meg magunknak amit tudnánk még sokszor krónikus betegként is akkor a téli hónapokban gyakorlatilag éhenhalnánk, mert vidéki fizetésből képtelenek lennénk fűteni is meg minden élelmiszert megvásárolni. Aztán mit érek el vele többet, hogy megszólalhatok és mondhatom a magamét? Jöjjön már meg az eszetek végre.
jan. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
10%
8 Nem fizeti ki helyette a pesti. Csak nem fizet a magyar, csak a pesti profil. Ennyi
jan. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 árokpart ***** válasza:
87%
Egyébként maximálisan jó diplomáciai kapcsolatok mellett nem lenne olyan helyzetük szerencsétlen Honfitársainknak az elcsatolt területeken, hogynem szólalhatnak meg. A kormány külpolitikájának a hibája.
jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
89%
Oszd meg és uralkodj.
jan. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
44%
Szomorú, hogy ezeket xopokdják.
jan. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
15%
Nekem van magyar igazolványom, nincs magyar állampolgárságom, de inkább veszek majd jegyet. Egy Gyurcsány fanatikust beégetni egy vitában a jegyeim felmutatásával többet ér, mint a pénz.
jan. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
80%
#17 milyen rendes tőled, igazi kegy! /s
jan. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
14%

18. Nem vagyok rendes alávaló emberekkel, csak nekem jól fog esni a hozzátok hasonló ember orra alá dörgölni. Pusztán önös érdek, egy ajándék 2004. december 5-ért.

Bár tény ha felvenném az állampolgárságot, akkor több ajándékot tudnék adni nektek.

jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
84%
nekem meg az esik jól, hogy a hozzád hasonló emberek ne az én költségemen utazgassanak. egyáltalán nem akarom az utazásaidat fizetni, sőt semmidet se. te sem fizetsz nekem semmit, cserében még bunkó is vagy
jan. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!