Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a határon túli magyarok ingyen utazhatnak Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ha én Ausztriában dolgozó magyar vagyok, akkor ez rám is érvényes ugye? Nem csak a Fidesz szavazótaborra.

jan. 12. 13:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
83%
2004? én bozony nem adtam volna nektek szavazati jogot, ugyanis aki nem adózik Magyarországon az nem szóljon bele a magyar politikába. megit csak a kibicelés a mi kárunkra.
jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Molyember ***** válasza:
78%

Aki szerint mindenki Gyurcsány-fanatikus, aki nem sírja ki a szemét egy külhoni magyar miatt, az inkább ne akarjon dicsekedni a bérletével, mert minimum kinevetik.

Egyébként meg rohadjon meg az összes, aki igénybe veszi, pedig nem szorul rá. A rászorulók meg használják egészséggel.

jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
25%

23. Senki se kérte, hogy sírd ki a szemed. Ugyanaz a gyűlölet lobog bennetek, amit másnak nem néztek el. Amikor ti sem vagytok jobbak és a Gyurcsány generálta ugyanazt a gyűlöletpropagandát, amit ma a Fidesz hoz létre a migránsok vagy melegek ellen. Még a plakátok is ugyanazok voltak.

Szánalmasak vagytok a full kamu igazságérzetetekkel.

jan. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A hatàron tùli magyarok arànya elhanyagolhatò a tömegközlekedèsben, a döntèsnek politikai hàttere van.


Pl àtjött sok kàrpataljai magyar, nekik jòl jöhet egy ilyen gesztus.

jan. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
10-es válaszára reflektálnék azzal, hogy a fidesz mennyire szeretné a szavazatokat magának tudni, a különböző választási csoportokat támogatja, amelyek népesebbek. Nyugdíjasok, cigányok, külhoni magyarok, 25 év alattiak. Akikből kevesebb van, pl. egyedülálló középkorúakat meg ott nyúzzák, ahol tudják, mint pl. engem is.
jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!