Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az nem spekuláció, hogy sokan...

Az nem spekuláció, hogy sokan az ingatlanpiac összeomlását várják, hogy olcsóbban jussanak ingatlanhoz?

Figyelt kérdés
Spekulánskák!

jan. 14. 14:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
De. Én azt várom, mikor lesz akciós az alma valamelyik boltban. Az is spekuláció, és nincs vele semmi baj.
jan. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Én nagyon várom, hogy végre újra vehessék manzártos ingatlant a budapesti belvárosban 7-8 millió forintért. Gyurcsány idejében lehetett, akkor minden jobb volt!
jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%
Összeomlását senki nem várja max a bezuhanását, de csak az 50 iq feletti lakosság. Az 50 iq alatti lakosság, meg a befektetők, meg az ingatlan tulajdonosok értelemszerűen a további drágulásban érdekeltek.
jan. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

"Az 50 iq alatti lakosság, meg a befektetők, meg az ingatlan tulajdonosok értelemszerűen a további drágulásban érdekeltek."


Tehát a magyar lakosság 91%-a. 😄

jan. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%

4-es


Sajnos igen, minden más területet egybevéve. :)


Ezt a "sértő" megjegyzést leginkább azokra értettem, akik albérletben laknak vagy "mamaotthonban", és ki vannak akadva másokra, ha várják az ingatlan árak csökkenését, és úgy tapsikolnak a dráguláshoz, hogy számukra semmilyen pozitív ráhatása sincs.

jan. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
#3 tehát az, hogy valaki ingatlantulajdonos, vagy sem, az határozza meg az IQ-ját?
jan. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

6-os


Próbáljuk értelmezni a mondatot ismét, plusz a "meg" szó jelentését is, utána már menni fog, de segítek, a kérdésedre a válasz, nem.

jan. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez olyan spekuláció, aminek semmi valóságalapja nincs.
jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%

#7 tehát mindenki, aki drágulást vár az két csoportra osztható:

-50 IQ alattiak

-50 IQ felettiek, azaz a befektetők.

Szóval ha én most pl drágulást várok, akkor ha elvégzek egy IQ tesztet és 50 felett leszek, akkor befektetővé válok?

jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%

#9


Kérdésedre a válasz itt olvasható: 5/9.

jan. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!