Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes propagandista...

A fideszes propagandista Bayer Zsolt Toroczkai László felé történt nyilvános mocskolódása után is megállapítható,hogy a Mi Hazánk a Fidesz pártja lenne?

Figyelt kérdés

jan. 16. 15:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%
Azt mond amit akar, nem érdekel.
jan. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
39%

Az ellenzék üdvöskéje szerint Az ellenzék 75 százaléka Fidesz által kitartott bábu


[link]

jan. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
46%
A darálósok a kártevőktől vesznek el kb 5% szavazatot, így inkább a magyarpártiaknak jön kapóra a létezésük.
jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
23%

Fúúúú tehát ha a feleségedre nyitsz ahogy megcsal de gyorsan azt mondja az asszonykád a csávóra aki rajta ugrál hogy "de hát kicsi a pöce" akkor már nem is csal meg? :)


Értem én hogy a kormánypártok mint a fidesz, migatyánk, kdnp szavazók nem az eszükről híresek de nem gondoltam ilyen bugyuták.....

jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Lol,ellepték a kérdést a dk-s rettegők.
jan. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bayer Zsolt élethazugságai youtube
jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!