Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lép fel erélyesebben...

Miért nem lép fel erélyesebben a magyar állam az energiaitalokkal szemben? Azért nem, mert fideszes / Fidesz-közeli személyek anyagilag érdekeltek az energiaitalok forgalmazásában?

Figyelt kérdés

[link]

Aki élénkíteni akarja magát, az igyon kávét vagy teát, azokban is van elég koffein.



jan. 18. 08:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Épp most lépett fel.
jan. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hogyan?
jan. 18. 08:36
 3/13 anonim ***** válasza:
11%

Nem tudom, mi a problémád vele.

Amikor levelezőn jártam egyetemre, bizony sok energiaitalt ittam.Kellett.

Hatékonyabb, mint a kávé, ráadásul nem kell tőle annyit wc-re járni.


Energiaitalokra szükség van.

jan. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Mert nincs értelme. Ennyi erőből be lehetne tiltani a kávét is.
jan. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Enegiaitalok előnye a sima kávéval/teával szemben, hogy az energia tartalmazza azon vitaminokat és ásványi anyagokat, melyek a koffein vizhajtó és anyagcsere gyorsitó hatása miatt kiürülnek a szervezetből.
jan. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%

Miért ne a kávét tiltsák be? Aki élénkíteni szeretné magát igyon energiaitalt......


Jaaa te kávéfüggő vagy és annak a betiltása sértené a kis személyes érdekeid.....

jan. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Az energiaitalok is, mint minden elelmiszer, akkor karos ha tulzott mennyiseget fogyasztanak belole. Miert is kene tiltani ha mondjuk heti fel liter elfogyasztasanak semmilyen kockazata nincs? Ilyen alapon tilthatnak a kolat is vagy barmilyen cukros uditot.
jan. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Látom, egyik válaszoló sem olvasta el ezt: [link]
jan. 18. 09:11
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

Ha nincs kereslet, leül a kínálat.

Halványan emlékszem már csak az energiaital ízére és nagyon jól meg vagyok nélküle, mert nem vásárolok belőle. A túlzásba vitt fogyasztása melegágya a kardiovaszkuláris betegségeknek, számos ember azért kénytelen a kardiológiai osztályon hemperegni, mert nem tudta a mértéket energiaital fogyasztásban. Ráadásul olyan anyagot is tesznek abba a moslékba, amely arra ösztönzi az embert, hogy rászokjon és egyre többet vedeljen belőle!

Simán rövidre zártam azzal a történetet, hogy nem vásárolok ebből a káros hányadékból soha sem!

Tedd meg te is, ha úgy látod jónak, hogy nem vásárolod, fogyasztod az energia italt - és akkor már tettél valamit az ellen, hogy fenntarts egy moslékgyárat! A siránkozástól nem fog leülni a kereslet!

jan. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek energiaital-fogyasztása bizony nagy baj. Gondolom, azt sokan nem néznék jó szemmel, ha általános és középiskolások naponta 4-5 kávét ledöntenének a sulibüféből, márpedig rengetegen beviszik ezt a koffeinmennyiséget közülük.
jan. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!