Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legtöbb jobboldali miért...

A legtöbb jobboldali miért gondol mindenkit melegnek aki nem ért egyet a homofób nézeteikkel?

Figyelt kérdés
akárhányszor reagálok egy meleg ellenes kommentre vagy bejegyzésre a közösségi médiában akkor állandóan úgy válaszolnak vissza mintha énis az lennék.Valaki érti ebben a logikát? egy heteroszexuális férfi nem védheti meg a melegek jogait?

jan. 19. 20:08
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
30%

Én csak azokról tudom hogy melegek akik vergődnek a nyilvánosság előtt hogy őket hogy elnyomják.

Lenne más dolgom is de folyamatosan az arcomba nyomják a propagandát.

Ha azt mondom hogy elég, akkor homofób konzervatív vagyok.

jan. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
13%
Már a homofób szó is hibás jelentésű. De még erre sem jöttek rá toleránsék.
jan. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
73%

"Már a homofób szó is hibás jelentésű"

Nocsak! Mesélj!

jan. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
23%

Ha az ultraagresszív széplelkű antifa ballibsik nem ugranának rá erre a témára folyamatosan, kb a kutyát nem érdekelné.

Amíg meg az amerikai b*ziipar(netflix és társai) tolja ki magából a debilséget, addig reagálnak rá a normál emberek, ennyi.

jan. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
67%
#14 mégis te, meg a náci társaid hisztiztek ezen folyamatosan.
jan. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
25%

#15

Szóval szerinted ha valakinek tele van töke a buz.k propagandájával amit folyamatosan az arcunkba tolnak akkor az hiszti ?

Nem, ez a normális emberek tiltakozása az aberrált állatok f,szságai ellen.

jan. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
71%
#16 nem. Szerintem az, aki ilyenek miatt hisztizik, hogy milyen filmek készülnek (tudod művészi szabadság), és azt akarná korlátozni, erősen náci beütésű.
jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
37%

Akkor kicsit másképp értelmezzük a művészi szabadságot.

Ha a művész csak úgy tudja kifejezni a szabadságvágyát hogy minden filmben kötelező egy fekete polgármester, egy meleg pár, egy nehezen meghatározható nemű személy akkor én ezt inkább szánalmasnak tartom.

jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
29%
#17 Az nem a művészi szabadság korlátozása, hogy minden filmben kötelező homárokat és négereket szerepeltetni?
jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
71%
#19 ha te csinálsz filmet, és ezt megszólják, akkor igen. Ha más meg máshogy akar filmet csinálni, az az ő dolga. Mire fel szólsz bele más munkájába? Nem tetszik? Csináld máshogy. De más szabadságát korlátozni elég náci szokás.
jan. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!