Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legtöbb jobboldali miért...

A legtöbb jobboldali miért gondol mindenkit melegnek aki nem ért egyet a homofób nézeteikkel?

Figyelt kérdés
akárhányszor reagálok egy meleg ellenes kommentre vagy bejegyzésre a közösségi médiában akkor állandóan úgy válaszolnak vissza mintha énis az lennék.Valaki érti ebben a logikát? egy heteroszexuális férfi nem védheti meg a melegek jogait?

jan. 19. 20:08
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
16%

,,Te sem mehetsz az olimpiára csak úgy. Teljesítened kell a feltételeket. Akkor korlátozva vannak a sportoláshoz való jogaid?"


Épp ez a baj. A sportban mindenki egyenlő esélyekkel indul, így tök mindegy, hogy miként indulsz, melegként, vagy heteróként, ugyanúgy megnyerheted, persze ha felkészülsz tisztességesen, és nem használsz szteroidokat.


Egy filmnél viszont ha nem teszel bele meleg karaktereket, fekete karaktereket, és nem a fehér embert állítod be bűnözőként, akkor esélytelen, hogy bármilyen díjat nyerj vele, pedig lehet, hogy a filmedre 10x annyi pénzt költöttél, 10x annyira jó színészek játszanak benne, és 10x annyi munkát fektettél bele.

jan. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:

#31 egyrészt: mi alapján hasonlítod a homoszexualitást az alkoholizmushoz?

Másrészt, nem sétálhatsz csak úgy be az olimpiára, hogy csókolom, indulnék. Ha nem teljesíted a válogatókat, és feltételeket, nem indulsz. Ennyi.

jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
37%

32. Kérlek idézd, hogy hol hasonlítottam a homoszexualitást az alkoholizmushoz. Lehet, hogy keversz egy másik hozzászólóval. Én csak a 31-est írtam.


Lehet, hogy vannak nevezési díjak, és követelmények, de onnantól kezdve, hogy bejutottál, onnantól ugyanannyi esélyed van nyerni, mint bárkinek.


Egy filmnél viszont ha nem teljesítesz NEVETSÉGES (Ez a legfőbb baj, hogy nevetséges) követelményeket, hiába indulsz el, esélytelen, hogy megnyerd.

jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:

32. Azt megértem, hogy a sportnál elő van írva, hogy ha indulni akarsz, kötelező bizonyos versenyeket megnyerni, és orvosi vizsgálatokat elvégezni.


De azt meséld már el, hogy miért kell az Oscar-díjhoz meleg, meg fekete karakter?

jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:

#33 bocs, nem te voltál, hanem a 28 vagy 29-es. Csak nagyon hasonló a stilusotok.

Igen, ha teljesíted a kritériumokat, ugyanannyi esélyed van. Ahogy az oscarnal is. Teljesíted a kritériumokat? Annyi a különbség, hogy egy sportversenyen egyértelmű, hogy ki futja le az x távot a leggyorsabban, amég egy film nem ilyen objektív. Sokszor van, hogy ugyanazt a kategóriát egyik díjátadón ez nyeri, a másikon meg más. De attól a kritériumoknak meg kell felelni. Nem kötelező versenyen indulni.

#34 mert az akadémia ezt írja elő. Miért nem szabad doppingolni olimpián? Mert ezt írták elő. Ez van. Attól még csinálhatsz olyan filmet, amiben csak és kizárólag fehér hetero keresztény szőke kék szemű férfiak vannak. Senki nem állít meg. Nyugodtan. Csak valószínűleg baromi sz@r lesz. Ez van. Ahogy telenyomhatod magad mindenféle szteroiddal is, és sportolhatsz is. Versenyeken nem igazán indulhatsz, de sportolni sportolhatsz nyugodtan.

jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
37%
35. ,,Csak valószínűleg baromi sz@r lesz" Nem lesz, csak a ti elborult világotok szerint nem fogják jónak értékelni.
jan. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
#36 unalmas lenne egy ilyen film. Nem érdekel, ha csinálnak ilyet, de őszintén nem érdekel, hogy egy rakás ilyen pasi mit csinál egy filmben.
jan. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 jpeacefuler ***** válasza:
22%
Soha nem érdekeltek és közömbös voltam a homárokkal szemben. Viszont amióta nap mint nap az arcomba nyomják a médiumok őket, meg a jogaikat, azóta rohadtul nagy ellenszenvet érzek irántuk. Szép csendben éljék az életüket privátban, mint előtte. No problem. Én sem verem a mellem felvonulásokon, hogy hetero vagyok.
jan. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
46%
#38 nyilván az is zavar, hogy a jobb oldal és a jobb oldali média többet foglalkozik velük, mint ők saját magukkal.
jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 jpeacefuler ***** válasza:
37%
Nem, az nem zavar. Sőt támogatom az ellen-propagálást.
jan. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!