Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nógrád és BAZ Vár megye kb 8%...

Nógrád és BAZ Vár megye kb 8% munkanélküliségi rátája mellett a Vár megye munkanélküli lakossága is többségében fidesz szavazó lehet?

Figyelt kérdés

jan. 22. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen, ez tuti.
jan. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Előbb tanulj meg írni (a vágymegye egy szó), aztán ha ezzel megvagy, ráérsz azzal foglalkozni, hogy a jelenlegi rekord alacsony munkanélküliség (országosan 4%) megyei részadatait milyen politikai irányultságú egyének képezik. Ma 1 millióval több ember dolgozik, mint 2009-ben.
jan. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%

Nullázhattok, szerencsétlen lúzerek, de a tények engem igazolnak:

[link]

[link]

jan. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

#2 jaj te butus komcsi jobbágy, ezt nagyon elszúrtad 🤣

Amikor a hülye okoskodik. Ugye, "vágymegye" "elvtárs"?

jan. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
#3 a szerencsétlen lúzer te vagy, és hasonlóan kártékony, szerény képességű, és semmire kellő elvtársaid. Azért ne vidd túlzásba a dühöngést, ne hozz szégyent munkásőr őseidre 😆
jan. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
#4: Te most egy elütésen lovagolsz? Tényleg vágymegyét írtam, előfordul az ilyen. A kérdező viszont 2x egymás után írta külön (ráadásul mindkétszer nagybetűvel írta, pedig kicsivel kell). Ennek pedig köze nincs az elütéshez, annál több az alacsony iskolázottsághoz. :)
jan. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem szimpi a fidesz sok dolga, de a munkanélküliség szerintem magasabb lenne ha nem lenne ennyi új munkahely.
jan. 23. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Ők a segílyből élő réteg. Mivel megvehető a szavazata, ezért oda szavaz, ahonnan kap valamit. Ez most a fidesz.
jan. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jo kis nepszopas volt a #2-es reszerol :)



39F incel

jan. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!