Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kommentelők nekimentek a...

A kommentelők nekimentek a műhúspárti Donáth Annának. Kivel értesz egyet?

Figyelt kérdés
[link]

jan. 28. 08:55
A kérdező szavazást indított:
A kommentelőkkel.
Donáth Annával.
35 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
56%
Támogatom.
jan. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
75%

Mármint a magyar nemzet kommentelői mentek neki?


Aki életében legalább egyszer evett tofu-t, annak az a rossz hirem van, hogy már evett műhúst. Mivel a tofu húshelyettesitő. Az áldott Ázsiában ez már régóta jelen van, mint étrendkiegésztiő.

jan. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
2: Nem igazán tudod, mi az a műhús. És a cikket sem nagyon értetted meg, nem a magyar nemzet kommentelői mentek neki.
jan. 28. 09:05
 4/28 hypno ***** válasza:
83%

"...és adhat lökést az etikus állattartásnak..."


Mi bajuk a kommentelőknek az etikus állattartással?

(Azt értem, hogy a lakájmédia miért örömködik.)

jan. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, 2-es vagyok, és lehet, hogy több közöm van a gasztronómiához és igy a műhúshoz is -amit Berlinben egyékbént egy burger formájában próbáltam is a tofu mellett-, mint a belinkelt újságnak.


A jelenlegi élelmiszerellátási lánc, hosszútávon fenntarthatatlan lesz, akár tetszik, akár nem. Ez nem politikai ideológiai kérdés, hanem biológiai. A Földbolgyó nem tudja fenntartani azt a rendszert hosszútávon, ami ma van. Vagy elfogadod, hogy változtatnunk kell, vagy éhen halsz.

jan. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%

Mindkettővel, mivel egyik se mond ellent a másiknak.


Donáth Anna írta azt, hogy KÖTELEZŐEN műhúst kell enned? Nem, gratulálok, okosabb vagy mint egy csádi analfabéta (mármint a kommentelő). Ha téged a környezetszennyező, fenntarthatatlan igazi hús hoz csak lázba, edd halálig.


Kommentelők mit írnak? Ők nem esznek ilyet, egye a szemetet Donnáth Anna, stb. SENKI sem kötelezte őket, tehát a műhús engedélyezése mellett is, aki a műanyag, kutyulék, f's műhúst akarja enni, jóétvágyat hozzá.


Ilyen egyszerű, csak már olyan szinten kivan idegileg mindenki, meg annyira h"lye szövegértésből is, hogy nem rakja össze, hogy őt ez K"""uuurvara nem érinti, ha nem akarja. Csak az a baj, hogy ezek az analfabéta idegroncsok intézik az ügyed, értelmezik az összeszerelési leírást, végzik a munkájukat.


Persze jóhiszemű vagyok, minden bizonnyal csak ez a 3 kommentelő nem tuditt olvasni es kapitt idegrohamot mint egy pszichiátriai beteg.

jan. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
52%

A műhús nem a tofu.

Hamem a laborban klónozott hús.

jan. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
33%

"jelenlegi élelmiszerellátási lánc, hosszútávon fenntarthatatlan lesz, akár tetszik, akár nem"


Aha, értem.

Csak tudnám hogy nem volt eddig fenntarthatatlan.

jan. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
27%

"Donáth Anna írta azt, hogy KÖTELEZŐEN műhúst kell enned?"


Pár év és el tudok képzelni.

jan. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
7, amit én próbáltam Berlinben műhúsburgert, az tofu és cékla keveréke volt.
jan. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!