Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólsz ehhez?

Mit szólsz ehhez?

Figyelt kérdés

2. félévtől jön a digitális állampolgárság.


[link]



A chip mikorra várható? 2030? Vagy már előbb?


jan. 28. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Erről ennyit. [link]
jan. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1


[link]


Van még pár hasonló, 15 perces városok… bár ezek szerint te is kutatsz. :)

jan. 28. 11:40
 3/6 Gál Gábor 2024 ***** válasza:

De jó, már alig várom, hogy ne kelljen feleslegesen, állandóan magammal cipelnem a kártyáimat.

Chip már most is van a személyiben, nem értem...?

jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

“ Chip már most is van a személyiben, nem értem...?”



Már aki aktiváltatta, ugyebár😆


Kérdezte az ügyintéző, hogy akarom-e, habár az újlenyomat kötelező (mondta is eddig nem volt az, de lehet a chip is így lesz, most még nem, de a következő alkalommal az lehet…

jan. 28. 19:29
 5/6 A kérdező kommentje:
*újjlenyomat
jan. 28. 19:32
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Én megalázónak tartom, hogy "számot tetoválnak az emberek fülébe", - mint a marháknak - és ha kell, ha nem, rabosítják őket. Köztörvényes bűnözőktől szokás ujjlenyomatot, dns-t és hasonló azonosítókat rögzíteni. A kötelező jelleg veri ki nálam a biztosítékot, - semmit nem tettem, amiért így kellene kezelnie engem az államnak, amelynek tisztességgel adózom - sokad magammal - és ebből dőzsöl.
jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!