Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A letartóztatott Antifás...

A letartóztatott Antifás olasz nő miért mosolyog a tárgyaláson miközben bilincsben van ?

Figyelt kérdés
febr. 1. 13:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

#19

Amikor a vádlott értékes infókat oszt meg a zsarukkal, segíti a nyomozást, ezért cserébe enyhébb büntetést kap.

febr. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

"Amikor a vádlott értékes infókat oszt meg a zsarukkal, segíti a nyomozást, ezért cserébe enyhébb büntetést kap."


Picit általnosabban fogalmaznám: az ügyész és a vádlott köt egy alkut peren kívül, amiben úgymond mindketten "jól járnak". Ebben valóban lehet szó a nyomozás segítéséről - "kitálal" - de lehet szimplán annyi, hogy a elismeri a vádakat és elfogadja a büntetést. Így nem kell rábizonyítani, cserébe enyhébb büntetéssel megússza - olyanról is hallottam már, hogy súlyosabb vádpontok elismeréséért cserébe elejtették az enyhébb vádakat.

febr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

21.

Úgy értem konkrétan mi?

febr. 2. 09:40
 24/31 anonim ***** válasza:

"Úgy értem konkrétan mi?"


Fene tudja, de olyat én olvastam, hogy az egyik német elkövető beismert mindent. Egy ilyenért cserébe simán felajánlhatják neki, hogy enyhébbet kap.

febr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

#23

Kapcsolatok, hálózatfelépítése. Nyilván a szaftos dolgokat nem fogják egy ideig nyilvánosságra hozni.

febr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy sehol nem írnak vádalkuról, ezt csak ti találtátok ki!
febr. 2. 10:05
 27/31 anonim ***** válasza:

"Csak az a gond, hogy sehol nem írnak vádalkuról, ezt csak ti találtátok ki!"


Nem kitaláltuk, csak azt mondtuk, hogy simán lehet ez is az oka. Ha volt ilyen, nyilván nem fogják kiteregetni, miért tennék?

febr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Amúgy 6 db támadást hajtottak végre ez miatt minimum kellene az életfogyt.


A vádlottak az ügyészség szerint a Batthyány téren tervezték a hatodik támadást

febr. 2. 10:14
 29/31 anonim ***** válasza:

#26

Szerinted a hatóságoknak mindent a kicsi orrodra kellene kötniük? Ne legyél már ennyire naiv!

febr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

29.

Azt hogy vádalkut kötöttek nem titkos max a tartalma!


Nem kötöttek!


Megint történeteket szősz a nagy semmiről!


Ne legyél már ennyire naiv!

febr. 2. 10:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!