Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A debreceni börtönben a női...

A debreceni börtönben a női letartóztatottak hány személyes zárkába vannak bezárva?

Figyelt kérdés
Gondolom van több fajta zárka, de mennyi az átlag?

2023. ápr. 3. 06:15
 1/6 anonim válasza:
51%
Oda fogsz kerülni?
2023. ápr. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Levikéből Lenke lett...? :D
2023. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ott nincs börtön.


Pálhalma, Állampuszta, Sátoraljaújhely, Szeged, Sopronkőhida, Budapest (négy is van), Szombathely, Tiszalök, Pécs, Miskolc, Nyíregyháza, Veszprép, Állampuszta, Solt, Vác, Kalocsa, Kiskunhalas, Tiszalök, Győr, Baracska, Kecskemét, Szolnok, Balassagyarmat, Székesvehérvár.


Leírtam az összes magyar börtönt.


Mielőtt kérdezel, azelőtt győződj meg, hogy való a dolog?


A nők rendszerint Kalocsán, Tiszalökön vannak.

2023. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as, kimaradt Gyula, Debrecen, Eger, Martonvásár, Márianosztra, Kaposvár, Tököl, Szekszárd és Zalaegerszeg.
2023. ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy van Debrecenben börtön. A 2. legnagyobb város mo-n. Ha nem is jogerős börtön, akkor előzetes ház, de tuti van.
2023. ápr. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na utánanéztem. Van. Neten nyilvános bv.gov.hu

Hajdú-Bihar megyei Büntetés-Végrehajtási intézet a neve. Debrecen, Iparkamara utca 1. Azt írja, hogy inkább letartóztatottak, elzárásosak vannak többnyire. Hogy a nők azonbelül hol milyen zárkában vannak, azt nem tudom, mint szerintem itt senki sem. Kérdező, ha érdekel hívd fel őket. Minden adat nyilvánosan ott van a honlapon, a tel.számuk is.

2023. ápr. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!