Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek?! Kijött már...

Fideszesek?! Kijött már valami nyilatkozat, hogy mekkora sikert ért el Vitya ma? Konzultációt kitöltők 9o%-át köpte szembe ismét. Mit mond a párt erre? Milyen igét kell terjeszteni?

Figyelt kérdés

febr. 1. 22:12
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
37%
Példa? Egyesek? Akkor miért adtad elő úgy, mintha ezeket én mondtam volna?! És egyébként nem nyomorról beszéltem, hanem megnyomorításról. El kell magyaráznom azt is, hogy mi a különbség a kettő között? Nem egy nagy élmény kommunikálni veled.
febr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
51%
Vedd úgy, hogy általános alany volt (angolból fordítva, tudod, you). Különben nem muszáj.
febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
85%

#22, Segítek. Olyan választási rendszert hegesztettek fideszék, hogy egy fideszes szavazat nagyjából másfelet ér. Példa: 2014-es országgyűlési választásokon a fidesz-KDNP szavazatainak száma: 2 264 780 szavazat. Parlamenti mandátumuk 133/199. Parlamentbe jutott ellenzéki pártok szavazatainak száma: 2 580 696 szavazat. Parlamenti mandátumaik 66/133.


A világon nincs még egy olyan ország, ahol azoknak a pártoknak fele annyi mandátuma van, mint háromszázezer szavazattal kevesebbet kapó ellenfeleiknek.

febr. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
15%

Ellenzék már évek óta nincs.

Amilyen őrült viselkedéseket tapasztalok tőlük, lehetetlennek tartom, hogy önszántukból, maguktól legyenek ilyen h.lyék.

Szerintem a fidesz irányítja őket, hogy minél bugyutábbnak tűnjenek, ami szintén a f malmára hajtja a vizet.

Tehát lényegében az ellenzék is fideszes.

Tehát nem fidesz ellen kellene fellépni, hanem az egész bagázs ellen, úgy, ahogy van.

febr. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek pár opportunista fideszest (állami megrendelések miatt fideszesek) de ezen a “győztünk”-ön még ők is nyeritve röhögtek, pedig általában védeni szokták a védhetetlent. De ezt besorolták az “a parasztnak jó lesz” kategóriába és áradoztak egy sort arról, hogy Rogánék milyen jól “át tudják keretezni” a dolgokat, értsd: a szart is képesek palacsintába csomagolni és a címzettek ezt némi zavart mosoly kíséretében le is nyelik, hálálkodva a lehetőségért.


Ez egy ilyen ország lett.

febr. 5. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!