Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kiktől kell...

Szerintetek kiktől kell jobban védenie a kormánynak a gyerekeket?

Figyelt kérdés
[link]

febr. 2. 15:28
A kérdező szavazást indított:
A pedofiloktól és a nekik falazó emberektől
Az LMBTQ-emberektől
36 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%
A gyurcsányista baloldaltól akik különböző, nem normális propagandistákkal akarják megostromolni az általános iskolákat és óvodákat!!!
febr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
16%
Sztem a gyíkemberektől.
febr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%

Mindkettőtől.

Ilyen válasz lehetőség miért nincs?

febr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
35%
A pedofil lmbtq emeberektől.
febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
11%
A pedofilok az lmbtq csoportból valók. Szóval mindkettőtől védeni kell a gyerekeket.
febr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#4 és 5 Aha, szóval ezek szerint a fenti cikkben szereplő pedofil igazgató is LMBTQ? A pedofil papok is LMBTQ-k? Fussatok neki ennek még egyszer...
febr. 2. 16:05
 7/17 anonim ***** válasza:
23%
Az lmbtq ban azért több van.
febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#7: Akkor mutass már egyet, légyszi. Én LMBTQ ember vagyok és még egy pedofillal sem találkoztam ilyen közösségekben, pedo papokkal viszont tele van a média. De lehetőleg ne a háromszázmilliós USÁ-ból importált két-három nőnek öltözött, kisgyerekek előtt magukat mutogató férfit mutasd, akiket ilyenkor elő szokott venni a propaganda, hozz inkább egy példát Magyarországról.
febr. 2. 16:12
 9/17 anonim ***** válasza:
26%
Mi az a lmbtq ember? Az homokos?
febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Na látod... azt sem tudod, hogy mi az az LMBTQ, nem is beszéltél még ilyen emberrel (vagy nem tudtál róla), de pedofilozni azt már jól tudsz, mert az Origón meg a Vadhajtásokon ezt olvastad. Az LMBTQ a nemi és szexuális kisebbségeket jelenti. Leszbikus, meleg, biszexuális, transznemű, queer. Látsz köztük pedofilt? Én nem. A P betűt csak a szélsőjobberek illesztik hozzá, hogy belekeverjék a pedofilokat is, miközben semmi közük hozzá.
febr. 2. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!