Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak még Magyarországon...

Vannak még Magyarországon idegengyűlölő / rasszista / szélsőségesen nacionalista civil csoportok, vagy politikai szervezetek?

Figyelt kérdés

Pl. régebben lehetett látni az utcán ilyen kopasz, bomber kabátos, bakancs+fehér fűzős alakokat, akik kb. mindenkit utáltak.

Aztán ott volt(van?) a Dizízió88 zenekar, vagy ott volt a Becsület napja megemlékezés, ahol magyar szélsőjobbosok vettek részt.

Maradt ezekből mára bármi is?



febr. 4. 09:06
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

10, és miért nem csináltok jobbat? Kritizálni bárki tud, ti miért nem csináltok jobbat, ha nem tetszik?!


Én rühelltem azokat a söröket, amik a magyar boltokban voltak sokáig elérhetők és elkezdtem saját magam főzni, olyan sört, ami az én izvilágomnak megfelel. Ti, miért nem tudjátok ugyanezt megcsinálni?

márc. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
38%
#11 Ha otthon sört főzöl, azt nem büntetik. Ha bizonyos kényes témákban más véleménynek adsz hangot, mint az elvárt, azt igen.
márc. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
12, téged ki bűntet meg azért, mert olyan kultúrát akarsz csinálni, ami neked tetszik? És mi a bűntetésed? És ki fogja ezt végrehajtani rajtad?
márc. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
38%
#13 Az államrend elleni szervezkedés a BTK-ba tartozik. Abban mondjuk nem vagyok biztos, hogy pontosan ez a neve, de valami hasonló.
márc. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
14, ne haragúdj, de egy erőszakos puccskisérletnek az államrend megdöntéséért, mégis, mi a fene köze van az adott ország kultúrájához?
márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
#15 Az, hogy másképp nem lehet megmenteni a magyar és az európai kultúrát.
márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
16 és konkrétan, mit szeretnél megmenteni a magyar és európai kutlúrából?
márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
55%
#17 Az egészet. Ha így megy tovább, megsemmisítik az európai civilizációt a cigányok, a négerek és az arabok.
márc. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

#18


Azért én inkább élnék egy arab és néger kultúrában mint ebben az lmbtp fertőben

márc. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

18, de ez, mit jelent? Betiltják a Europe-ot? Ki fogja megmondani, hogy nem hallgathatok Europe-ot? És, mi lesz, ha Europe-ot hallgatok, mégis?

Vagy nem nézhetek James Bond-ot? Vagy Fellini filmeket?

Esetleg, nem olvashatok Tóth Árpádot?

márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!