Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki szélsőjobbos, az egyben...

Aki szélsőjobbos, az egyben idegengyűlölő is?

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 22:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%
Nem feltétlenül, de többnyire.
2017. okt. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%
Nem feltétlenül. Vannak szélsőjobbosok a történelemben, akik amellett, hogy azok voltak, emberjogi harcosok is volt. Igen, létezett ilyen.
2017. okt. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Jellemzően igen, úgy az egész jobboldal általában konzervatívabb és nacionalistább. De nem annyira az idegengyűlölő a jó kifejezés mivel a nagy többség nem gyűlöli a többi népet, csak nem akarja, hogy tömegesen betelepüljenek a környezetébe, hazájába. Így inkább bevándorlásellenességről beszélhetünk.
2017. okt. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
Ez egyéni beállítotságtól függ. A szó szoros értelmében kimondottan idegengyűlölők nagyon kevesen vannak csak manapság ezzel a jelzővel illetnek olyanokat is aminek semmi köze az idegen népek gyűlöletéhez pl.: a hazaszeretetért is márt ezt a jelzőt illetik az emberekre sajnos
2017. okt. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én idegengyűlölő vagyok, attól még lehetek liberális?
2017. okt. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%

"manapság ezzel a jelzővel illetnek olyanokat is aminek semmi köze az idegen népek gyűlöletéhez pl.: a hazaszeretetért is márt ezt a jelzőt illetik az emberekre sajnos"


Igen, amikor a hazaszeretet büdöszsidózásból, rühescigányozásból és retkesmigránsozásból áll, akkor az talán egy cseppet idegengyűlölő...

2017. okt. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%

Én nem gyűlölöm az iszlámot. Úgy vagyok vele mint a jégesővel,vagy mint a krumplibogárral.

Van és kész. Nem jó,nem szeretem.

A gyűlölet avítt dolog

2017. okt. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
26%
Nem, de a libsik szerint mindenki idegengyűlölő, aki szeretné megvédeni a hazáját.
2017. okt. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Amúgy nem ártana tisztázni, hogy kiket értesz szélsőjobbosok alatt? Mert ha a jelzőt helyesen alkalmazod, akkor napjainkban igen csekély a számuk, onnantól pedig nem tényező, mert kit érdekel kit szeretnek, és kit gyűlölnek, nem érdemes velük foglalkozni.

Ha viszont a tőled eltérő véleményűek teljes csoportjára alkalmazod a jelzőt (mint ahogy az ma bizonyos körökben nagy divat lett, mindenki széljobber, aki nem áll be közéjük, vagy bizonyos dolgokban más a meglátása) akkor az egész alapvetés téves, vagy a kérdés céljait tekintve felmerül az emberben a provokáció gyanúja...

2017. okt. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%

"Nem, de a libsik szerint mindenki idegengyűlölő, aki szeretné megvédeni a hazáját."


Mitől? :D

2017. okt. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!