Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megint kiderült hogy hibáztatok ?

Megint kiderült hogy hibáztatok ?

Figyelt kérdés
ti elitéltétek bayert miközben ő csak védte a nagyapját ezért hazudott . "Úgy gondoltam, amint közlöm, hogy az egyik nagyapám nyilas volt, meg besúgó, az jókora vihart kavar. Nem akartam, hogy emiatt zaklassák a már akkor is idős rokonomat" ő egy csupszív jó ember , ilyenből volna szükség jó sokra . [link]

#bayer , igaz fityeszes ,
febr. 4. 10:37
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Ó én egy idős embert sem zaklatnék, soha, sőt, Bayer Zsoltot sem zaklatnám, ha eltűnne végre a sűlyesztőbe, ahová való.
febr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Annál nagyobb baj hogy tudott róla, hogy egy náci-besúgó-proli volt a nagyapja és úgy pofázott ezek ellen.
febr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Az egyik pedókat, embercsempészeket és terroristákat enged el a börtönből, a másik náci besúgó proli leszármazottként oszt ki más családokat...


sosem volt még ennyire mélyen ez az ország, még Rákosi és Kádár alatt sem.

febr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Nem ezzel van a gond, hanem a mocskosszájú Zsóóóóóóti viselkedésével, az uszító, lenéző, állandóan ízes-, szégyenteljesen ronda pofázásaival.

Talán így "védte" magát, hogy "Engem ne bántson senki sem, mert én egy jó ember vagyok!"?

febr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
A Bayerrel a legkisebb baj az hogy össze vissza hazudozik nagyapja nyilas és ávos múltjáról.
febr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Értjük, hogyne értenénk. Tehát akkor hazudni nem bűn, ha magadat vagy a hozzátartozóidat véded. Meg egyébként is nem illik idős embereket kellemetlen helyzetbe hozni.

Nos Zsóti, akkor itt az idő, hogy nyilvánosan és egyenként bocsánatot kérj azoktól, akikkel szemben ezt te elkövetted!

febr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 de az teljes magyar lakosság! Én remélem, nem él már annyit, hogy kb 9 milliószor bocsánatot kérjen.
febr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
miért kell szegény zsolturat bántani . nem értitek hogy ő kényszerből hazudot nem béntani hanem kitüntetni , még egy lovaglós cím járna neki .
febr. 4. 16:07
 9/9 A kérdező kommentje:
ha már kitüntetés katalinak pedig járna a gyermekek védője kitüntetés , fideszben csak jó emberek vannak csak ti ezt nem értitek
febr. 4. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!