Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szikra mozgalommal kapcsolat...

A szikra mozgalommal kapcsolatos pedofil botrányt a baloldal mennyire itélte el?

Figyelt kérdés
febr. 6. 13:50
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
83%
Ez ugyanolyan, mint tegnap az amerikai/kanadiai eset, ami se nem volt elengedés, se nem volt pedofil.
febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
0%
Én átküldtem Jámbiéknak a kérdést, hátha akarnak némi extra pénzt pereskedni.
febr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Oké!

Teljesen egyértelmű kérdést tettem fel és ti nem itéltétek el a pedofilt!


Úgyhogy innentől ki lehet jelenteni, hogy pedofilt védtek!


Nincs több kérdésem .

febr. 6. 14:17
 14/33 anonim ***** válasza:
89%
elitélek minden pedofilt és segítőit , de neked kérdező ha egy pedó vagy segítője fityeszes akkor az rendben van
febr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
83%

Ha jól tudom, mint mozgalom, inditottak kártéritési pereket tavaly, hátha te is fizethetsz nekik, ahol bebizonyithatod, hogy a kanadai szexuális bűncselekmények egyenlőek a pedofiliával.


Sok sikert.

febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

15

Nincs rendben, (attól függetlenül nem pedofilt mentettek fel és a felmentést nem Én hozom meg!) de nem ez volt a kérdés!


Te most egyedül irod a többiek nem itélik el, illetve a leglényegesebb, tudsz linkelni a telextől 444-től olyan cikkeket, amikben elitélik a szikrával kapcsolatos pedofilt?

febr. 6. 14:20
 17/33 A kérdező kommentje:

16

Milyen kabnadai?


Már megint bekattantatok!


hogy jön ide kanada!


Hú!

A baloldalon nagyon elment az " ész"!

febr. 6. 14:21
 18/33 anonim ***** válasza:
88%

Igazad van, Amerikát irtál a kérdésben, amiről kiderült, hogy nem is Amerika, hanem Kanada és nem pedofil, hanem szexuális bűncselekmény.

Bár ezt kétszer is megkérdezted.

febr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
93%
én nem tudok ilyet linkelni , da az szomorú hogy novák kapcsán a fityeszesek tagadnak és nem is akarnak tudni róla . te tudsz olyan fideszes oldalt linkelni ahol elitélik novákot
febr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
A 20-as valami kanadáról hallucinál már megkattant totál!
febr. 6. 14:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!