Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szikra mozgalommal kapcsolat...

A szikra mozgalommal kapcsolatos pedofil botrányt a baloldal mennyire itélte el?

Figyelt kérdés
febr. 6. 13:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
28%

Semennyire.


"Mi kutyánk kölyke".

febr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 hypno ***** válasza:
63%

Nem volt ilyen.


Ha lett volna, még mindíg azon rugózna a lakájmédia és propagandisták. És a digitális szabadságharocosoknak ezt oktatná a megafon.

febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
27%
ja értem ha balosoknál van vagy volt akkor nektek fityeszeseknek is lehet
febr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagyok sem baloldali ember, sem a Szikra mozgalom tagja, de a tisztánlátás és az okádás kedvéért a teljes történet úgy szólt, hogy nem a Szikra mozgalom tagjáról derült ki, hogy pedofil -aki később egyébként öngyilkosságot követett el-, hanem annak párja volt az illető.

A Szikra mozgalom tagjáról nem bizonyosodott be, hogy pedofil képeket birtokolt volna, mivel a szóban forgó laptop, nem az ő tulajdonában volt.


Egyszerűen érthetlen, hogy lehet ebben az erkölcsileg megsemmisült országban egy nemlétező üggyel összemosni egy szervezetet.

Mégcsak baloldalinak sem kell lenni ahhoz, hogy maradjon némi erkölcs a nyomorult lelkembe.

febr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

4

Katalin sem pedofilt mentett fel, és annak a laptopján sem találtak ilyen képeket öcskös!

febr. 6. 14:04
 6/33 A kérdező kommentje:
Nekem nincs ehhez nektek kell gyomor ugyanis a szikrával kapcsolatos ügyben hatvanezer képet találtak, de a gyomrod megemészti simán!
febr. 6. 14:07
 7/33 anonim ***** válasza:
94%

Nem, nekem azt sem tudta a gyomrom megemészteni, hogy egy létező pedofil ügyet úgy hozzon összefüggésbe a hatalom egy politikai csoporttal, hogy azoknak nem volt közük hozzá.

Ahhoz sincs gyomrom, hogy folyamatosan le kell irni, hogy a köztársasági elnök a hatalmával élt vissza és ez a gond.

De kérdezd meg minden órába, én minden órában ugyanezt be fogom irni, mint tegnap, amikor az amcsi pedo ügynél kiderült, hogy nem is amcsi és nem is pedo ügy.

Nem tudom, hogy van ehhez gyomrod.

febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
94%

Te hogy keverheted össze hogy egy xy személy ismerőse pedofiliával volt vádolva és a köztársasági elnök jogerős ítéletet törölt el mert Kónya Endrét jogerősen elítélték pedofiliában való bűnsegédlet miatt.


Értem én nagyon erőlködnek most a pártközpontba mosdassák a katikát de ezt a mocskot semmi nem mossa le a pedofil segítő szabadon engedése után.

febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Elitélitek a szikra mozgalommal kapcsolatos pedofilt?



Ne másról beszéljetek, igen vagy nem?

febr. 6. 14:11
 10/33 anonim ***** válasza:
94%
Mi is volt velük a kapcsolat? Ja nem tudod azt se csak állítasz valamit. Menj fel katikád facéjére, érdemes elolvasni 99% komment arról üvölt le kéne mondani.....
febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!