Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány Fideszes lett a kegyelmi...

Hány Fideszes lett a kegyelmi döntés hatására ex-fideszes?

Figyelt kérdés

Eddig sem vallottam magam fidesz-szimpatizánsnak, de többnyire tudtam szelektálni a valóság az ellenzék ferdítése között.


Ez az ügy most nem ferdítés, a Fidesznek több bicskanyitogató húzása is volt az utóbbi időszakban, de ez most kifejezetten túllőtt a célon.


A volt fideszesek melyik párt felé fordulnak most?



febr. 8. 21:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
50%
Mi hazánk! Soha többé pedofil simogatás!
febr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
10%
En akkor is Fideszes maradok ha az osszes c-t kiengedik. Kereszteny demokrata vagyok nem pedig egy liba.
febr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
23%

Akkor is Fideszes maradok ha Orbán felégeti a házam.

Legalább nem Gyurcsány 🤣🤣🤣

febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
3: Gondolom ironizálsz.
febr. 8. 21:45
 5/34 anonim ***** válasza:
21%

#3 Végülis ja, Gyurcsány “csak” az ablakaidat lőné ki…:D

Nem elegen kérdező!

febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%

A 8ezer mélyszegény vidéki és az 1 millió roma Fidesz szavazó vagy nem is fog hallani az ügyről, vagy azt fogják mondani rá hogy állhír.


A Fidesz másik rétege, akik nem a propaganda és a félrevezetés miatt szavaznak a Fideszre, a 14 év alatt bőven bemutatták hogy morálisan nulla emberek.

Őket nem fogja meghatni a Fidesz pedofiltámogatása.

Szerintem simán elfogadják hogy a gazdag urak hóbortjaiba akár a kisgyerek dugás is beletartozhat.

Szóval nem sokat fognak veszíteni.


Amin érdemes elgondolkodni hogy vargával az eu parlamentben ezután ki állna szóba?

Eleve minek az eu parlamentbe akár csak 1 fidesz képviselő, ha se párt családja, se érdekérvényesítő ereje.


Novákot sem fogja fogadni ezután egy civilizált ország se.

febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen mocskosság még a Gyurcsány rendszerben se történt meg!
febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
94%
Legalább nem Gyurcsány... szerintem a legtöbb politikus hazánkban olyan, hogy nem szívesen áll mellé az ember, de elég fura, ha az elmúlt 12 év lejtmenet után is valaki ilyen indokok miatt marad Orbán mellett... soha nem fogunk így megszabadulni a Fidesztől. Majd ha államcsőd lesz - ami eléggé közeleg már...
febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
74%
Egyébként remélem, hogy sokan átgondolják itt az ellentmondásokat, amiket a fidesz nap mint nap ellő.
febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
47%
Én fideszesből ellenzéki lettem.. betelt a pohár, hajrá Mi Hazánk!
febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!