Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől ilyen népszerű ez a...

Mitől ilyen népszerű ez a Partizán videó ?

Figyelt kérdés
A tegnapi rész amiben Magyar Péter adott interjút. 15 óra alatt 561.488 ember nézte meg. Ez sokaknak számít szerintem. Sőt a legnézetebb videó a YouTubeon Magyarországon.
febr. 12. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Attól, hogy egy volt belső ember kívülről erősíti meg a - lényegében ismert - tényekről szóló információkat.
febr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Beszólnak benne Rogánnak, s ez biztos sokakat felizgat.
febr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
Volt benne valami izgalmas? Elég hosszú. Eddig csak unalmas kliséket hallottam belőle.
febr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Az M1-nek egy egész hónapban nincs ekkora nézettsége :D

Attól ilyen népszerű, mert Marci hiteles.

febr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Talan azert, mert sokan vartunk erre: hogy egy fideszes ex ferje, aki szinten benne volt az egesz ner gepezetben vegre kitalaljon. Mondjuk az a vicc, hogy semmin nem lepodtem meg az interjubol, mert ezt a normalisabb emberek mar mind tudjak
febr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Igazság tartalma miatt, nem a propaganda szövegeket puffogtatta. Igazság mindig népszerű!
febr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Az élőt is több, mint 60 ezren nézték, ami youtube szinten kiemelkedően magas, talán rekord is (? nem tudom, ennyire nem vagyok képben).


Ajándék téma volt ez a partizánnak (bárkinek az lett volna, ahova az emberke elfogadja a meghívást). A nézőjelöltek közül mindenki várja, hogy kidőljenek a bizonyos szekrényből a csontvázak, meg olyanokat vártak az emberek, hogy nekik tetsző dogok hangozzanak el, belsős infók, meg úgy dolgok,k amin felháborodhatnak, hogy tényleg milyen belülről ez a rendszer, őszintén.

Ezek azért kisebb részben meg is történtek ebben az interjúban, így a kormánnyal nem szimpatizáló embereknek ez egy kielégítő tartalom mindenképp, terjed is, „hír”oldalakon is, megosztják az emberek.


Sok érdekes kijelentés és téma elhangzik azért. Újdonság mindenképp. Különleges dolgokról van szó, ami nagyon ritka. Tényleg kicsit betekinthetünk a politikai háttérbe a beszélgetés által.

febr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Először ismerte el Rogán, és minisztériumának visszásságait olyan ember akinek volt rálátása a NER belső működésére.


2. Ugyanígy először ismerte el belsős ember az Orbán család üzleti ügyeit.

febr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!