Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kádár János miért nem volt...

Kádár János miért nem volt milliárdos mint most a NER tagjai?

Figyelt kérdés

febr. 12. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
De az volt
febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
Ő milliomos volt. Igaz, akkoriban még 50 fillér volt egy gombóc fagyi, szóval ő is milliárdos volt az inflációval korrigálva.
febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert buta volt.
febr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Kádárra lehet kígyót békát kiabálni, de tény hogy abszolút nem "urizált".

Baromi faék egyszerű ember volt, a balatoni nyaralója sem az ő tulajdonába volt és konkrétan akkora és olyan volt mint most egy nercsicska garázs.


Mondjuk pedofiloknak sem adott kegyelmet mint a fidesz.

febr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
#4 azért nem volt az övé, mert akkoriban semmi sem volt a politikusoké, hivatalosan. Én leszarnám, ha lenne egy balatoni nyaraló, ami a másé, ha bármikor ingyen használhatnám.
febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Akkor a ruszkik uraltak minket, ők mondták meg hivatalosan mi lehet. Kádárnak nem kellett külön névre. Amit ruszkik engedtek mindene volt. Nem kellett külön nyaraló, vadászház, stb, ezeket mind az állam tartotta fenn számára. Kb, mintha adnák egy autót, használd, én meg fizetem minden velejáró kiadást, neked csak élvezni kell.
febr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 most is az állam tartja el nertársakat, csak most a nevükre (vagy a strómanokra) száll a tulajdon.
febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!