Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter az új ördög...

Magyar Péter az új ördög ügyvédje?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon figyeltek rá az első fb posztjánál, de egyre durvább dolgokat ír minden nap plusz most belengette hogy hétvégén valami ütős dolgot fog feltárni.
febr. 13. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

1. erre gondolsz? Nem hangzik túl ütősnek... "Hétvégén kerül sor a miniszterelnöki évértékelő beszédre, amihez a magam módján én is igyekszem majd témát szolgáltatni."


2. nagyon elege van már szerintem mindenkinek a "majd mondok valami ütőset" típusú fideszesekből. Amit akart szerintem már elmondott, én nem számítok már semmire tőle.

febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

""majd mondok valami ütőset" típusú fideszesekből."


Nemtudom, ez most másnak tűnik.

febr. 13. 13:53
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért tűnne másnak? Simicska nyilván rengeteg dologról tudott, ami nagyot szólhatott volna, és egy ponton minden oka meg lett volna rá, hogy ledobja az atombombát, mégsem tette. Pesty László csak annyiban különbözött Magyar Pétertől, hogy ő egy lecsúszott alkesz, ezért kevésbé vehető komolyan, de biztosan ő is látott egysmást, mégsem mondott végül semmit. Szerintem nincs olyan ember, aki a belső körhöz egy picit is közel áll és ne lenne atombombája, mégsem mond senki semmit.


Nem látom hogy ez miért lenne most más. Aki mondani akar valamit az kimondja, és nem játszmázik azzal, hogy "majd egyszer elmondom".

febr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ördög ügyvédje a háttérből ismeretlenül küldött dokumentumokat.

Magyar Péter a Fidesz kapcsolati tőkéjének kétes ügyeiről ad ki belsős infókat. Iratok doksik nélkül.


A kettő nagyon más.

febr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vagy a a magyar Snowden.
febr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%

Ugyan már...Egy sértett köcsög... semmit sem fog tudni mondani.

Sejteni meg ócska dolog.

Nem tartom semmire!

febr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Csak pénzt akar.
febr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6 szerinted kit érdekel, hogy egy magadfajta kakakupac kit mire tart?
febr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mindenesetre eléggé hasonló a fogalmazása. S már eleve az "ördög ügyvédje" kifejezés is egy bennfentest jelez. Talán az eltünése előtti utolsó leleplezés ígérete sem volt véletlen..
febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy hozzá hasonlóan össze-vissza hazudozik:


("lemond", miközben lényegében már kirúgták, de aztán mégsem annyira akar lemondani...)


[link]

febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!