Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Novák Katalin lemondása...

Novák Katalin lemondása valójában valami figyelemelterelés féle?

Figyelt kérdés
Valamilyen nagyobb volumenű dologról

febr. 13. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Ezt pont nem az. Ezt csak simán beszopta a fidesz.
febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Igen nézz utána ki tüntette ki a pedofilt meg ki ellenjegyezte!
febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Mi lenne az? A Valentin nap?
febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
2010 óta Fidesz botrányaiból mi lett következménye. Nem véletlenül derültek ki. Most kell figyelni, mit fog csinálni Fidesz. Ha mostani botránynak is hasonló következménye lesz, mint régebbi Fidesz botrányaihoz. Ez is csak újabb Fidesz gumicsont az ellenzéknek.
febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%

Én is erre gyanakodtam, de szerintem azért nem, mert rémesen tanácstalannak és kapkodónak tűnik a Fidesz. Ha megtervezték volna, akkor pl a Megafon és a propagandisták már bőven tudnák mit kell csinálni, mit kell mondani - most ők pl csak annyival kampányolnak, hogy bólogatnak OV egyik videójára.

Én sokáig Magyar Péterre is gyanakodtam, de ő is őszintének tűnik. Viszont ellene sem indult még olyan ellentámadás, ami arra utalna, hogy ez megvolt tervezve.

Szerintem ezt most nagyon benézték a fideszesek, a szokásosnál is összevisszább a kommunikációjuk, senki nem tudja, mit mondhat, mit tehet.

febr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
+ ezek a kiszivárgások, amik most derülnek ki, szerintem durvábbak, mint korábban, és szerintem ennek még nagyon nincs vége..
febr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Ugye két fontos témában fogunk szavazni, polgármestereket és EP képviselőket választunk. A fidesz nemrég módosította a választási törvényt, hogy jobban kedvezzen a pártpolitikának az önkormányzati választás.. főleg budapest visszaszerzése lenne a cél. Ehhez képest jelenleg nincs megnevezve, hogy kit indítanak, és az egész párt megítélése csökken a mostani kegyelmi esettel.


Illetve a másik hölgy az konkrétan a fidesz EP listavezetője lett volna minden valószínűség szerint.


Legkisebb jelét sem látom annak, hogy ezt az infót a fidesz szellőztette volna meg. Ez tényleg véletlenül került elő, hiba miatt volt elérhető az ominózus dokumentum a névvel és a kegyelem tényével. A többi meg már történelem.

febr. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!