Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jöttök a gyermekvédelmi...

Jöttök a gyermekvédelmi tüntetésre?

Figyelt kérdés

Egy rakat változtatásra lenne szükség.

Kiálltok-e a gyerekek védelmében, vagy nem?



febr. 13. 21:57
A kérdező szavazást indított:
Kormánypárti vagyok, nem megyek el, mert hülyeségnek tartom.
Kormánypárti vagyok, nem megyek el, mert reménytelen, hogy a Fidesz változtasson, jobban is el tudom tölteni az időm, pedig fontos téma.
Kormánypárti vagyok, és elmegyek, mert tényleg nyomást kell rájuk gyakorolni, hogy a gyerekeinket megvédjék. B
Ellenzéki vagyok, nem megyek el, mert hülyeségnek tartom.
Ellenzéki vagyok, nem megyek el, mert reménytelen, hogy a Fidesz változtasson, jobban is el tudom tölteni az időm, pedig fontos téma.
Ellenzéki vagyok, és elmegyek, mert tényleg nyomást kell rájuk gyakorolni, hogy a gyerekeinket megvédjék. B
Nem érdekel a politika, de erre elmegyek.
Nem érdekel a politika, és ez a téma se mozdít meg.
26 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
55%
Nem vagyok FIDESZ-es de távol élek a fővárostól és ezért nem utazom fel. Ha a városomban is lenne, vagy ott élnék, elmennék.
febr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
30%
Nem látom értelmét. Az a fidesznek is tiszta, hogy joghézagok vannak a területen, apránként betömik. Ez egy olyan metszet pártállástól függetlenül, ami mindenkinek érdeke. Nekik is.
febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
80%
Igen
febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
47%
Az meg hogy az ellenzék mocorog ez ügyben, egyszerűen komikus.
febr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
26%
Most az az ellenzék hőbörög, amelyik nem szavazta meg a gyermekvédelmi törvényt? Nem hiteltelen ez egy picit?
febr. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 NTBS ***** válasza:
70%
Nem, mert messze van.
febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
9%

Hogy is van ez akkor kérdező?

Eddig azért tüntettetek mert szerintetek el kell törölni a gyerekvédelmi törvényt, azért jelentettétek fel az országot az EP-ben is, most meg tüntizni mentek a gyerekek védelmében?

MITŐL kellene megvédeni a gyerekeket és mivel ha a gyerekvédelmi törvényt el akarjátok törölni?

febr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
76%

A gyerekvedelminek csufolt, melegeket pedofilozo torvennyel csak a leggerinctelenebb vagy logostobbabb emberek ertenek egyett.


Mukodeset jol lattatja, hogy egy pedofilt vedo fereg csak 3 es fel evet kap, es azt is kihozzak elnoki kegyelemmel.

febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
#7 Jaj már, tudod hogy megy ez. Már nem akarják eltörölni. :D:D A pedagógus béremelés 3. fázisa után meg majd az megy hogy indokolatlanul szétosztogatják a közpénzt a pedagógusoknak.
febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 árokpart ***** válasza:
43%
7-es Menjél és kérdezzél meg bármilyen gyermekotthonokban élő gyerekeket persze úgy, hogy a nevelők meg kamera ne legyen ott, hogy mik folynak a gyermekotthonokban.
febr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!