Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jöttök a gyermekvédelmi...

Jöttök a gyermekvédelmi tüntetésre?

Figyelt kérdés

Egy rakat változtatásra lenne szükség.

Kiálltok-e a gyerekek védelmében, vagy nem?



febr. 13. 21:57
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
56%

Aki nem megy el, vagy hülyeségnek tartja, azok szerint teljesen rendben van, hogy perverz bűnözőket tart dicső kormányunk hatalomban. Az a kormány, ami álszent módon könyveket fóliáztat be.

Azokat is zárt osztályon kellene tartani, akik ezt a fertőt jólesően tűrik és támogatják.

febr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
38%
Úgy látszik, vannak, akik szerint a pedo macik jót tesznek a gyerekeknek.
febr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
40%
#30 Miért tennék ilyet, ha nem meleg a gyerek? Nem vagyok te/ti, hogy rásüssem a saját gyerekemre hogy meleg. :D:D Borzasztóan szánalmas szavak, nagyon. Ez az igazi köpönyegforgatás.
febr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
#30 A véleményem meg az, hogy fa_zágot beszél. Ő, ők és az ő álláspontjuk lehet hogy változott, az enyém nem. :) Az, hogy jelenleg az ő kommunikációjuk van metszetben az én hozzáállásommal, az egy másik dolog.
febr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Nem is azért mondtam, hogy mondja, mert meleg, hanem csupán egy pár napos kísérletre. Megtapasztalná, és elmondhatná neked, hogy hogyan bánnak a melegekkel a hozzád hasonló nézetű gyerekek. Lehet, hogy nem is azért mert az a meggyőződésük, hogy melegnek lenni bűn, vagy akármi, hanem azért, mert olyan jó cseszegetni valakit, valamiért, amire érzékeny.


De mondom, ha te nem hiszed, hogy nem cseszegetik a gyereket ezért, amikor felnőtteket is, akkor te egy troll vagy. Nem tudom ezt elhinni, hogy komolyan gondolod, és ezért nem érdemes cáfolni.


[link]


[link]

febr. 16. 14:03
 36/39 anonim ***** válasza:
0%

IYay

A gyerekvédelmi törvény nem attól gyerekvédelmi törvény mert rámondták. Ez nem olyan, mint a demokratikus koalíció, hogy csak a nevében demokratikus.

Talán ha elolvasnád mi van benne akkor rájönnél, hogy a gyerekekről és azok ellen elkövethető cselekményekről szól - ezek büntetéséről, a gyerekek ellen elkövethető cselekedetek elkerüléséről.

de hát egyszerűbb privátban butaságokat írni a másiknak, mint megnézni a jogszabályt, ezt értem, hogy neked ez könnyebben ment.

febr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

Mesélj, mi van benne? Mumustól védés?

És mi NINCS benne?! Na az a gyomorforgató!

És nem a Orbán ezredik alkotmánymódosítója kell, ami semmire se jó, csak csitítgatásra, hiszen az elnöki kegyelmi rendszer éppúgy átláthatatlan lesz.


Majd esetleg ha közérdekű adat lesz, és a Közlönyben mind a személy neve, mind a bűncselekmény, mind az indoklást közlik, akkor talán van miről beszélni, de ez csak egy probléma, addig mentegetik a fideszeseket.


Ezen kívül még számtalan dologban kéne valódi védelmet nyújtani a gyerekeknek, de nem, mert inkább "CSAK A FIDESZ!"

febr. 24. 23:33
 38/39 anonim ***** válasza:

#37 Szóval te írkáltál nekem privátban ahelyett hogy itt írtál volna választ a saját kérdésednél.

Kérdést írsz ki róla de közben el sem olvastad a gyermekvédelmi törvényt. Ez mindent elmond rólad.

febr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

Szerintem egészen biztos, hogy nem írtam neked, de írd ki ide a felhasználói nevem, és ha mégis, hidd el, hogy fel fogom vállalni, és itt kérek bocsánatot tőled. Felőlem még a levelet is közzéteheted, bár hozzá teszem, hogy ehhez nem az én hozzájárulásom kell, 99%999 mert nem én írtam. 0,001% valakinek talán valamikor írtam már privátot, de politikában a közelmúltban ilyesmire nem emlékszem. Szóval részemről nyugodtan.

:)

Amúgy kár ezzel a hülyeséggel elterelni a figyelmet arról, hogy a Fidesz gyermekvédelmi törvénymódosítása gyermekekre inkább káros volt, hasznuk nekik ebből nem származik, és ez csupán egy politikai kampányfogás volt a választáshoz.


Valódi problémákkal viszont egyáltalán nem foglalkoztak.

febr. 25. 12:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!