Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért a baloldali ellenzék...

Miért a baloldali ellenzék van a legjobban felháborodva, amikor ők nem szavazták meg a gyermekvédelmi törvényt, ami többek között véd a pedofiloktól is?

Figyelt kérdés
febr. 14. 10:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Ad1, A mostani helyzet után, nyugodtan ki lehet törölni a szótárunkból azt a szót, hogy gyerekvédelem. Nemlétező kifejezés, nincs értelme, nincs jelentése.

Ad2, ez a törvény a homofóbiát legalizálta az országban.

febr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes hogy minden egyes pedofil bűncselekmény a fideszhez köthető...
febr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#2 Szikra mozgalom?
febr. 14. 10:43
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Előbb tanulmányozd át azt a törvényt, utána tegyél fel kérdést.
febr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 hájaaa ***** válasza:
94%
A pedoFIDESZ inkább most maradjon csak csendben, örökre rájuk égett a pedobotrány.
febr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

3, A Szikra mozgalomhoz nem került pedofil bűncselekmény:

-egy tag párja, aki nem volt a Szikra mozgalom tagja, volt érintett ebben az ügyben, az ő laptopján találtak pedofil tartalmat

-Az emlitett hölgy érintettségét is vizsgálták, a médiából kihámozható adatok alapján, nem találtak érintettséget az ügyben, őt nem itélték el bűnsegédkezésért, tehát ártatlan és az ártaltansághoz való jog, őt is megilleti.

-Az ügyben érintett vádlott a cellájáában öngyilkosságot követett el, az ügyet ezzel itéletnyilvánitás hiányában lezárták, nem tudjuk a valóságot.


A valóság, amit tudunk tehát a Szikra mozgalom esetében az, hogy egy pedofil bűncselekménnyel megvádolt személy, aki nem volt a mozgalom tagja öngyilkosságot követett el, igy eredménytelenül lezárult a nyomozás.

febr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
A gyermekvédelmi törvény nem arról szól mint gondolod, ezért nem szavazták meg. A pedofilok ellen annyira lépünk fel, hogy a Kaleta annyit pénzbüntetést kapott mint amennyit én kaptam volna ha 70 helyett 145-el mentem volna el a traffipax előtt. Ráadásul amikor kiderült róla ez a dolog akkor hazacsempészték, nehogy ott valami baja lehessen. Most meg ugye egy másik kegyelmet kapott aki mindent megtett annak érdekében, hogy nem derüljenek ki pedofil bűncselekmények. Én nem úgy látom, hogy itt komolyan meg akarnák védeni a gyermekeket. És nem ebből a két esetből vontam le ezt a konzekvenciát.
febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%

"A Szikra mozgalomhoz nem került pedofil bűncselekmény"

Ezt a fidesz/kérdező is pontosan tudja, mégis "ingyen van a rágalmazás", miközben kaleta, meg a pedofilok egyértelműen a fidesz istálójának a tagjai.

febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%
Az orbán család ügyvédje védi a pedofilokat...milyen kicsi a világ 🙄
febr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
0%
Azért nem szavazták meg, mert nyakig benne vannak a pedoügyekben, a pedosimogató Momentum tegnap Bicskén ellentüntetést tartott, Szikra mozgalom is rendesen benne van a pedo ügyekben.
febr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!