Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » HUXIT: hogy döntenél, egy...

HUXIT: hogy döntenél, egy esetleges népszavazáson?

Figyelt kérdés
eltekintve az uniós intézményektől, és azok cselekedeteitől.

febr. 15. 14:03
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
53%
Kiléptetném Magyarországot, mint a huzat. Az EU-nak nincs szüksége áruló latorállamokra.
febr. 20. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
71%

#31: Igen, régesrég kidobtam volna magunkat, de szerencse, hogy nem tették, a mi szerencsénk. Akkora a gazdaságunk exportkitettsége, hogy egy EU-ból való kilépés a földdel tenné egyenlővé az országot. A briteknek is, hogy bejött, ugye?!


Én egyébként itt húztam meg a határt, ha komolyabban szóba kerül akár az EU akár a NATO tagságunk megszüntetése, lelépek innen és vissza se nézek és szerintem ezzel sokan vannak így. Aki beszél nyelvet és van igény a munkájára, tudására az EU-ban, nem fog itt maradni tönkremenni, csak az aki most itt véres, habzó szájjal kampányol az EU ellen. Csak nem tudom utóbbit akkor majd ki tartja el.

febr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
22%

Körbe nézek Európában, mindenütt gazdatüntetések, növekvő infláció,megélhetési költségek. Közben az USA, a saját belpolitikája megosztottsága folytán is, egyre inkább Európára szeretné haritani az egyre reménytelenebb ukrán háború és egyáltalán Ukrajna fenntartásának gigantikus költségeit. Az EU nak már nincs lovéja, ezért most elkezdett gigahiteleket felvenni a jövő generációk terhére, ld 50 milliárd.Németország forrong, Európa motorja az ipartalanitás egyre gyorsuló örvényében fuldoklik.

És akkor elhangzik a kérdés: miért akarunk mi ebből a baromi jó EU-bol kilépni. Mert szimplán a semmibe vezet, ahogy az elmúlt 150 ev birodalmaihoz kötödve is az út a semmibe vezetett. Persze ezt egy fővárosi liberális képtelen megérteni. Csak addig jut el, hogy a magyarok ilyenek -olyanok.

febr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
36%
A kilépés önmagában értelmezhetetlen. Ahogy az volt mondjuk az osztrák magyar monarchiábol történő kilépés felvetése is pl 1910ben. Vagy a németekkel való szakítás 1940ben, a Szovjetunió által gründolt szervezetekből történő kilépés mondjuk 1956ban. Történelmi kényszerűségből mindig meg kell várni, míg az adott rendszer teljes egésze ránk omlik, brutálisan súlyos következményekkel. És ahogy sokan nem látták a korábbi gazdáink, gyarmattartoink közelgő végét, úgy sokan nem látják most sem, ahogyan ez a rendkívül gyenge politikusok által vezetett EU rogyadozik.
febr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
78%
Megakadalyoznam minden erovel es kihivnam miszter miniszter Orban Viktort egy nyilvanos vitara, sot kihivnam az egesz KDNP-FIDESZ partot egyszerre vitara.
febr. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
89%
ellenzéki vagyok, de egyik ellenzéket sem támogatom. Mindenképp maradnék. Már említették, ha kiírják ezt a népszavazást, tuti elköltözök...amíg még lehet...
febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
23%
Az eumentesítésre szavazok.
febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
72%
Abból lehet tudni, hogy valaki mennyire buta, hogy ebben a kérdésben az EU mellett vagy az ellen van. Aki EU ellenes, annak halvány fogalma sincs alapvető gazdasági kérdésekről, vagy arról, hogy milyen jelenleg az ország helyzete.
febr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
36%
Nálam az EU-ból való kilépés bejelentése a határ, ami után feladnék itthon mindent és elköltöznék külföldre.
ápr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!