Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » HUXIT: hogy döntenél, egy...

HUXIT: hogy döntenél, egy esetleges népszavazáson?

Figyelt kérdés
eltekintve az uniós intézményektől, és azok cselekedeteitől.

febr. 15. 14:03
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
85%

"Az "Ellenzéki" és a "Nincs pártom" között mi lehet-lesz a különbség?"

fideszes logika:aki nem fideszes=ellenség.

Egyik párthoz sem húzok, mindegy, csak ne fidesz.

(70 körüli vagyok, ennyit a nyugdíjas fidesz hívőknek)

febr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
90%
A maradásra szavaznék.
febr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
75%
Mivel én igy-is/úgy-is EU tagországban fogom leélni az életem, nyugodt szivvel segitenék a magyaroknak és hoznám el nekik az áldott szabadságukat és békéjüket és szabaditanám ki őket ebből az új szocializmusból, amiben én oly szivesen fogom leélni az életem.
febr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
68%
Köszi tizenhármas. Meg sem fordul a fejedben, hogy a kétmillió gyengeelméjű akarja maximum hogy kilépjünk az Únióból, ja meg a birkapásztor. Nagyon remélem ha lesz is ilyen szavazás, akkor felébrednek az emberek. Én itt születtem amíg lehet itt szeretnék élni.
febr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
45%
Az a gond a fideszes népszavazással, hogy olyan, mint ez a konzultáció... Van 30 százalék aki egyáltalán visszaküldi, és utána arról harsognak, hogy a magyarok 99 százaléka nyilatkozott és mellettük áll. Ez lenne a népszavazás után is, szóval akkor már késő menekülni.
febr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
40%
14, ha azt látnám ezeken a magyarokon, hogy ők maradni akarnak, akkor arra szavaznék, de, hát ezeknek a magyaroknak büdös Európa, büdösek az európai értékek, ők nem érzik jól magukat ebben a közegben. Én csak segiteni szeretnék a magyaroknak.
febr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
45%
A magad nevében beszélj. Nem otthon dolgozom, de attól még magyar vagyok. Viszont rosszat akarsz azoknak is akik nem értenek egyet ezzel a rendszerrel. Nem az a megoldás ha kilépünk az unióból. Teljesen más lenne az ország ha nem 2/3-al kormányoztak volna, most meg rendeletekkel. A kétharmad a legfőbb oka, hogy ide jutottunk.
febr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
82%

#15


Szerintem, ha lenne ilyen népszavazás, arra nem 30% menne el,hanem jóval több, köztük ellenzéki is, mert ez már konkrétan érintené az életüket.


Még sok nemzeti konzultáció csak arra van, hogy a gagyi propagandájukat igazolják.

febr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
54%
Arra utaltam, hogy elcsalnák, csak úgy ahogy hazudnak erről a primitív konzultációról is.
febr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
96%
Engem mondjuk a kérdés pártállás nélkül érdekelt volna.
febr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!