Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire ironikus már, hogy...

Mennyire ironikus már, hogy az a Magyar Péter beszél nők szoknyája mögé bújó férfiakról, aki kizárólag a felesége révén, az ő térdén lovagolva lett valaki, a tőle hallott sztorikkal próbál 5 perc hírnevet összeharácsolni magának a FB-n 😅?

Figyelt kérdés
1-5-ös skálán.

febr. 15. 20:02
1 2
 11/15 hypno ***** válasza:
69%

#9


Senki nem heroizálja a srácot.

Csak jó belső embertől hallani, hogy mégsem a libsi média hazudozása az amiről már évek óta tudunk, vagyis a lakájmédia hazudozik, meg a sunyi propagandisták.

febr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az ironikus, hogy nők szoknyája mögé bújó "férfiak" vannak, már egyes "férfiak" szerint is. 😁
febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A beszélgetés egyik legérdekesebb eleme visszaútal a V, mint Vérbosszú című filmre. Amikor az orvosnővel végez V. Nagyon fontos dolgot mond ott V.


Ahogy Marci is elmondja Magyar Péternek. Mivel ő felmenti magát, hát hogy ő mit tudott volna tenni, csak egy kis ember volt.

Marci azt mondja, hogy sok-sok ilyen kis ember működteti a rendszert.


Míg a doktornőn látod a megbánást, bocsánatot kér halála előtt. Addig Magyar Péteren nem látni megbánás szikrájat sem, csak dühöt.

febr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
65%
Egyáltalán nem értem, hogy ez a csávó mitől lett hirtelen akkora hős, hogy minden ellenzéki leborul előtte. Ez az ipse a feleségével és a fiesszel együtt szépen közreműködtek az ország széttolvajlásában. Csak a legális, értsd közpénzből kifizetett fizetésük is fejenként a 10x-ese volt egy jobban kereső magyar állampolgárénak, és emelett még jött küzpénzes lóvé innen-onnan mindkettejüknek. A mindenféle igazgatósági tagság, meg az asszonyak az egyetemi kuratóriumi tagság, kutatói díjazások amelyekért a kisújjukat se kelett mozdítaniuk, mind közpénzes kifizető helyek voltak számukra. Mostmeg, hogy már annyi pénzük van, hogy életükben sem kell már semmit dolgozniuk. Most, hogy Magyar számára ugrottak a fideszes kifizetések, hát könnyedén hátbaszúrja a maffiatársait. SZerintem ez egyáltalán nem egy értékelendő emberi cselekedet. Ráadásul semmi olyat nem hoz nyilvánosságra ami bárkinek is újdonság lenne, vagy amivel a fidesznek bármennyire is ártana. Szerintem ha kap a fidesztől egy nagyobb összeget hogy elkussoljon akor minden gond nélkül bele menne. Akkor mitől is lett hirtelen olyan jófej a csávó?
febr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem jófej.
febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!