Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek tényleg azt...

Ellenzékiek tényleg azt hiszik, hogy most bukik az Orbán kormány?

Figyelt kérdés

Olvasom itt a kérdéseket meg válaszokat, meg Facebook oldalon a DK-s nyuggereket és megint az van mint választások előtt, hogy így meg úgy gyengült a Fidesz és hirtelen nyilván az ellenzék szerzett 1,5 millió szavazót és majd jön a narancs bukta meg a többi meg a többi.


Minek hitegetitek magatokat? A Fideszesek többségét egyáltalán nem érdekli ez a vergődés ami megy, akik felelősök voltak lemondtak, kész vége. A libsi tüntetés szintén nem érdekli őket. Ettől nem lesz több ellenzéki szavazó, max vesztett a Fidesz pár ezer nagyon maximum pár 10 ezer szavazót, de ez csepp a tengerben, még így is 2/3.


Amíg a DK Gyurcsány Ferenccel az élen a legtámogatottabb ellenzéki párt addig miben reménykedtek? Meg ilyen Momentum félék Cseh Katkával meg Fegyőrrel.. ugyanmár gyerekek..


Azzal követitek el a legnagyobb hibát, hogy támogatjátok ezen ellenzéki pártokat akik képtelenek lennének bármilyen szintű kormányzásra.. ha végre elfogyna a levegő ezen ellenzéki semmittevő pártok körül és alakulna pár normális formáció akik a Fidesz valódi kihívói lennének akkor lenne esély. Jelenlegi felhozatal mellett addig marad a Fidesz kormányon amíg Orbánnak kedve tartja és ez így is van jól mert Isten mentse Magyarországot egy DK vagy Momementum, stb. kormánytól..


febr. 16. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Én ateista vagyok, nem igazán hiszek, úgy semmiben sem.

Én csak remélem, hogy minnél előbb. Mert tegnap is késő lenne ennek az országnak.

febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Orban és a Fidesz akkor se mondana le ha már a nép elfoglalns a Karmelitat elfognak a 135batrat...

Ez eleg egyértelmű válasz 🐑fideszes kérdező?

febr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az utak tele reggeltől estig kocsikkal (600+ Ft-os üzemanyagot úgy tankolja mindenki, mint a disznó), a boltokban állandóan sorok a kasszáknál, dohányboltokban egymásnak adják a kilincset, kávézók / éttermek pörögnek (napközben is), hétvégente ha jó idő van úgy meg van indulva mindenki, mintha valamit ingyen osztanának valahol, tavaly nyáron rekordszámú magyar Horvátországban...ÉS mindez rekord inflációk meg élelmiszerárak mellett!

A magyarokat csak a saját pénztárcája érdekli, semmi más...

febr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2


Egyenlőre ott tartunk bohóckám, hogy a nép megszavazza 2/3-al a Fideszt , míg az ilyen Momentum meg a többi bejutási köszöbön áll 🤡🤡🤡🤡🤡🤡


Ha itt elfoglalásról lenne szó, akkor ti járnátok pórul ha már népakartról beszélünk.

febr. 16. 17:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Előre bocsájtom személyeskedés nélkül is, hogy idén is megfogja szavazni, majd 2 év múlva is megfogja szavazni, 6 év múlva is megfogja szavazni és 80 év múlva is meg fogja szavazni a nép Orbán Viktort.

Amig ez a rendszer van, annyit lehet szmájlizni és személyeskedni amennyit csak akarsz, de hagyományos keretek közt, lehetsz akár az atyaúrIsten is egymagad, akkor sem fogod leváltani Orbán Viktort. Ezt vagy belülről fogják tudni megpuccsolni, vagy magától mond le, vagy a biológia fogja végezni a dolgát.

Akármennyit is fogsz ezen mosolyogni, most aláirom, hogy minden választást ő fog nyerni és nem az ellenfelei miatt, hanem a kiépitett rendszer miatt.

febr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5


Látod lipsikém, idáig ér az eszed. Nem a rendszer miatt szavaznak Orbánra hanem azért mert jobb választás mint egy Gyurcsány vagy egy Fegyő vagy egy Szabó Timike és a többi hazaáruló, na ezért. Amíg ilyen gyenge a felhozatal addig mit vártok?


Az, hogy te meg pár másik bohóc úgy van vele, hogy mindegy ki csak ne Orbán legyen 🤡🤡🤡 attól még az értelmes emberek úgy szavaznak, hogy ki teszi a legjobbat az országnak.

febr. 16. 17:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ennyire hye vagyok, de személyeskedés és mosolygás nélkül vállalom. Én ilyen vagyok, igen. Ez vagyok.
febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Az ilyen bohócos szmájlikból lehet tudni, hogy 2bites fideszes agymosottal van dolgunk.
febr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!