Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mely pártok szimpatizánsai...

D-Mano kérdése:

Mely pártok szimpatizánsai voltak kint a tegnapi 'gyermekvédelmi' tüntetésen?

Figyelt kérdés
Most mindenki civilként és pártfüggetlenül volt kint a tüntetésen. De szavazz, hogy amúgy melyik párt támogatója vagy te, aki kimentél a tüntetésre?

febr. 17. 10:59
A kérdező szavazást indított:
Fidesz
Mi Hazánk
DK
Momentum
A 2022-es összefogás egyik pártja, ami nem a DK v. a Momentum
Kutyapárt
Egyéb Parlamenten kívüli párt
Nem támogatok pártokat
Nem voltam a tüntetésen, de lélekben velük voltam! 🥹
Nem voltam a tüntetésen.
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem jó érzésű emberek voltak ott akiknek k,rvára tele van már a tökük azzal ami ebben az országban megy akár a fidesz politikáját nézzük akár az ellenzékét.
febr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Nem voltam a tüntetésen, mert ilyen VV zsolti féle meleg celebek tartottak beszédet. Milyen jól is tettem, hogy nem mentem ki. Zsoltika egyből a transzokról meg az elfogadásról kezdett dumálni egy gyermekvédelmi tüntetésen...
febr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem, akik ott voltak nem igazán szimpatizának egy párttal sem jelenleg.

Egyik ellenzéki párt sem tud ekkora tömeget megmozgatni.

febr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Mi a francnak mennék ki egy ilyen tüntetésre? Az emberek 99,999%-a ellenzi a pedofiliát, függetlenül a pártállásától. Inkább az ország lerablása és a korrupció ellen kellene tüntetni, az mindenkit érint, nem csak pár gyereket. Az ellen miért nem szerveztek tüntetést, hogy nem focistadionokra meg a Tiborcokra, Lőrincekre kellene költeni a közpénzt? Ez ellen kellene tüntetés valójában.
febr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem mentem ki, mert nem tudok azonosulni azokkal az üresfejű celebekkel, akik ezt felfújták.
febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akik nem voltak kint, szavazzanak is, ne csak kommenteljenek. 😉
febr. 17. 11:11
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
#6: Most akkor szavazzunk, vagy ne? Mert önellentmondásban vagy. A kérédsedben azt kérted, hogy "szavazz, hogy amúgy melyik párt támogatója vagy te, aki kimentél a tüntetésre?" Ha nem mentem ki, akkor nem vagyok az, aki kiment.
febr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!