Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint Magyarországnak...

Akik szerint Magyarországnak ki kell lépni az Európai Unióból hogyan képzelik el, milyen lenne az életszínvonal itthon a kilépés után?

Figyelt kérdés
febr. 17. 16:09
1 2
 11/19 árokpart ***** válasza:
43%
7-es Éltünk az EU tagság előtt is és sokkal jobb volt mint most.
febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
44%
11) imádom ezeket a kádári kommunista papikat, akik amúgy is pár év múlva meghalnak, de osztják izt az észt
febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 árokpart ***** válasza:
66%
11-es 45 éves vagyok ha tudni akarod és nem a Kádár rendszerről beszéltem, hanem az 1989-2004 közötti Szabad és Független Magyarországról. Nem az EU tagsággal lettünk nyugati ország, hanem Grósu Károly mikor 1987-ben bevezette a világútlevelet és teljesen megnyitotta Magyarország előtt a telejs világpiacot onnantól már a nyugatnak vagyunk a részei.
febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 árokpart ***** válasza:
86%
2000-2001-ben fősulis voltam és tudom, átéltem az EU előtti, de már szabad Magyarország időszakát és igen jobb volt a gazdaság. Nem volt ennyi bürokratikus megkötés, magyar fizetésekhez magyar árak tartoztak, nem voltunk összeszerelő ország, az oktatás ezerszer jobb volt és az egészségügy is.
febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
71%
Egyet kell, hogy értsek. És igen, már 2004. előtt is bent volt egy csomó multi: Auchan, Tesco, DM, Spar, Penny, Opel Szentgotthárdon, Audi Győrben, és még lehetne sorolni. (Spar már 89-ben pl, ahogy emlékszem.) Munkahelyek is, 1993-ban multinál dolgoztam. Nem 2004-ben kezdődött el az élet Magyarországon.
febr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
63%
Ti maradjatok csak Magyarországon a nyomorban, sokan már kint vagyunk nyugatabbra sokkal jobb fizetésért, nagyobb biztonságban.
febr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
49%

#16

Allah legyen veled a biztonságodban!

febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Lol xd
febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Érezhetően szerényebben élnénk, de legalább a saját életünket - és nem folyamatosan idegen hatalmaknak kellene megfelelnünk!
febr. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!