Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, elmesélitek, hogy...

Fideszesek, elmesélitek, hogy szerintetek a legtöbb fideszes hogy tudja elhinni mind azt, amit Orban mond nekik?

Figyelt kérdés
Miközben pl nemzetközi kutatások igazolják, hogy Magyarorszag az EU sereghajtója, katasztrofális állapotban van az oktatás és az egészségügy, nincsen 2-3, hanem minimum 15%-os az infláció. És tapsolna neki, értitek ezt? Nagy szerencsém hogy külföldön élek normális fizetés mellett. Mert ez valami botrany, ami Magyarorszagon megy. Meg merem kockáztatni, hogy ekkora megtévesztés Kádár idejében nem volt, de ugye ott is csődbe mentek egyszer.

febr. 17. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Próbáld meg vallásosnak elmagyarázni, hogy nincs isten.

Totál mindegy, hogy mi történik, akármi történik, mindent elhisznek neki gondolkodás nélkül.

Az okát én se értem.

febr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én vallásos vagyok, de tudom kritikával kezelni a Bibliát, illetve a pedofil papokat is mélyen elítélem.
febr. 17. 17:18
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Pont úgy, ahogy te is a vallással.

Vannak, akik csont nélkül benyelik, és vannak, akik fenntartással kezelik, és igyekeznek a saját tapasztalataikkal összevetni.

febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"Mond el ezerszer és elhiszik"
febr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
A libsi el tudja mesélni .hogy tudja elhinni mind azt, amit "nemzetközi kutatások" el akarnak hitetni vele? Minden relatív.
febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem minden relatív. Pl amikor elhitetik velunk az evertekelon, hogy nyugaton mennyire rossz minden, elhetetlen, akkor azert kinyilik az ember szeme h ez valoban igazat mond? Az ellenzekben szokták egymas tetteit is krutizalni.
febr. 17. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!