Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az önkormányzati valasztason...

Az önkormányzati valasztason ti is úgy szavaztok, hogy bárki csak ne fideszes legyen?

Figyelt kérdés
Fővárosiak? Ha mondjuk nem kedvelitek Karácsonyt de helyette fideszes jelölt lenne csak, akkor inkább Karácsonyra szavaztok nem?

febr. 17. 19:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
23%
Sose valami ellen szavazz. Ha nincs számodra megfelelő alternatíva, akkor maradj otthon.
febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem, hanem nekem van elképzelésem, hogy melyik ellenzéki párt jelöltjére fogok szavazni.
febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
20%
Persze, ha nincs más alternatíva ,akkor fidesz. Karácsony alkalmatlan, tolja el a biciklit jó messzire és örökre..
febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
1) Ez szerintem hülyeség. Mindenki éljen a szavazati jogával. Ha a fideszes vénembere mind ott lesznek, akkor szerintem másnak is ott kell lennie.
febr. 17. 19:38
 5/24 anonim válasza:
55%
Ugy fogok szavazni, hogy bukjon a fidesz, de az ellenzék sem érdekel. Ezzel a lincseléssel egy ártatlan emberrel szemben, lejáratta magát. Legjobb lenne itt hagyni ezt a nyomorék országot.
febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Az önkormányzati választáson nem feltétlenül szoktak a nagypolitikának megfelelően szavazni, a helyi közösségek kormánytól függetlenül is tudnak jól működni, erre több példa is van.
febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Lincselés?
febr. 17. 19:43
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én helyben nem párt alapján szavazok. Két olyan párt van, aminek a helyi jelöltje nem túl jó választás, abból az egyik fideszes, a másik meg pont annak a pártnak a jelöltje, amelyik pártra amúgy szavazok bármilyen más esetben.
febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
36%
Még Orbán embere is jobb karácsonynál
febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
28%
Kikérem magamnak, hogy én vén trotty lennék a 31 évemmel. :) Fidesz, még ha vannak hibáik is, de még mindig ők messzemenően a legjobbak.
febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!