Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az önkormányzati valasztason...

Az önkormányzati valasztason ti is úgy szavaztok, hogy bárki csak ne fideszes legyen?

Figyelt kérdés
Fővárosiak? Ha mondjuk nem kedvelitek Karácsonyt de helyette fideszes jelölt lenne csak, akkor inkább Karácsonyra szavaztok nem?

febr. 17. 19:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
66%
10 Nagyon érthetsz a politikához :D Putyin meg a legjózanabb vezető? :D
febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
52%
Igen. Mondjuk ahol lakok, nem fideszes a városvezetés. Igazából nem izgat annyira az önk. választás, eddig úgy voltam vele, lehet el sem megyek. De a történtek után úgy döntöttem elmegyek, és a Fidesz ellen fogok szavazni.
febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
77%

Tatabánya ezt jól megszívta az előző választáson. Elzavarták a fideszes polgármestert és jött a szivárvány koalició. Akik aztán gyorsan összes is vesztek. De előtte leváltották a fideszes kádereket a helyi cégek éléről és a saját kádereiket tették a helyükre. A polgármester asszony a demokrácia felkent őrzője pedig a fideszt másolva a covid miatt kapott meghatalmazással élve szétverte a helyi tévét mert nem tetszett neki a kritika.


Szóval én nem vagyok benne biztos hogy jó stratégia egy halom hatalommániás dilettáns idiótát küldeni az önkormányzatokba aztán jöhet a csodavárás.

febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
70%

"szétverte a helyi tévét mert nem tetszett neki a kritika."


Van különbség jogos kritika meg felülről irányított hazugságcunami között :D.

febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
46%

Ha felülről irányított hazugságcunamit jogellenes eszközökkel hárít el akkor mennyiben különb a fidesznél ?

Ha meg az ellenzék ugyanazt csinálja mint a fidesz akkor minek leváltani a fideszt ?

febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
70%

15 Most állj meg egy kicsit és olvasd végig a leírtakat.


Tehát az a gondod, hogy elhallgattatnak egy megtévesztésre épülő hazug médiát?


Ja, gondolom könnyeket hullatsz a lengyel PiS vezérelte közmédiáért is.

febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nem az alapján döntenék, de azért örülök, hogy a helyi vezetés független. Toluk sem vagyok elájulva, de azért egész elfogadhatok és jobb úgysem lesz.
febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nalunk is fuggetlen, masodik kerulet, de gyakorlatilag az ellenzeket tamogatja.
febr. 17. 22:32
 19/24 anonim ***** válasza:
19%
Én úgy szavazok, hogy bárki csak fideszes legyen
febr. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

#16

Látom hiányoztál az iskolából amikor a szövegértést tanították.


Semmi bajom nincs hazugságcunami elhallgattásával. Semmi bajom nincs a PiS vezérelte közmédia vezetőinek leváltásával.

Azzal van bajom aki ellenzékben telesírja a párnáját hogy nincs jogállamiság majd amikor hatalomra kerül ugyanolyan mocskos jogellenes döntéseketet hoz mint akikre ellenzékből mutogatott.

Csak ezzel van bajom.

Mindenkinek csak ellenzékben számít a becsület a tisztesség és a jogkövetés. Amint hatalomra kerül egy gerinctelen féreg lesz belőle.

febr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!