Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem adja be a kormány...

Miért nem adja be a kormány eutanázia ügyében a derekát? Az EU-s meg az önkormányzati választásokkal egyidőben lehetne arról is népszavazást tartani

Figyelt kérdés

febr. 14. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert az sértené az egyházakat, velük pedig érdemes jóban lenni.
febr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1) Ki foglalkozik manapság az egyházakkal.
febr. 14. 09:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2, A hívőik:)
febr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 A legaktívabb szavazóbázis, a nyugdíjasok.
febr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3) Magyarországon ha van 1 millió, lehet sokat mondtam
febr. 14. 09:34
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon megosztó kérdés,és szerintem nem lenne többségben a támogatók száma.Nem lehet egy orvost sem arra kényszeríteni,hogy halálba segítsen valakit,ők az életre esküdtek fel.
febr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6) Szerintem meg lenne a többség, 70% igent mondana rá. Én sem úgy gondoltam, hogy az orvos adja be a méreginkeciót. Lehetne a svájcihoz hasonló szabályozás is, hogy maga a beteg adja be magának egy speciális eszközzel.
febr. 14. 09:42
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
2,4 millió nyugdíjas van, és ez az a társadalmi csoport, ahol a legnagyobb arányban mennek el szavazni.
febr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
PS: De ha még a BENELUX állmokban lévő szabályozás lenne bevezetve, hogy konkrétan az orvos adja be a méreginekciót. (bár én se ezt az opciót támogatom) Akkor se lenne az orvos kötelezhető rá, vallási, világnézeti vagy lelkiismereti okokból, megtagadhatná az aszisztálást.
febr. 14. 09:49
 10/10 Jégszív ***** válasza:

A "Tákolmány" szövege is bizonyítja, mennyire elkötelezték magukat a keresztény "kultúra" és szellemiség iránt:

"Elismerjük a kereszténység nemzetmegtartó szerepét. Becsüljük országunk különböző vallási hagyományait."

febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!