Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz szavazóiban miért...

A Fidesz szavazóiban miért van ekkora gyűlölet?

Figyelt kérdés

Az egy dolog, hogy egy hamis buborékban élnek, teljesen hamis információk alapján alkotnak véleményt. (Tisztelet a kivételnek, mert azért sokuknak nem nagyon van saját véleménye) De olyan szinten tudnak beszélni az ellenzékiekről: hazaáruló, gyurcsányista, sorosista. Stb


A legszomorúbb az egészben, hogy a leghangosabbik csoportjuk pont az ilyen 60+-osok, akik sok mindent átéltek, de önálló vélemény az 0.



febr. 18. 01:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%

Őket lehet az újságok és TV-szintén legjobban manipulálni, ők még nem úgy nőttek fel, hogy nagyon oda kell figyelni a hír forrására...


Nem mindenki manipulálható közülük, de a nagy tömegek és főként az egyszerűbb emberek igen.


A nagy hazaáruló, gyurcsányista, sorosista mantra éppen az, amit a propagandából ismernek, lényegében a párt által beléjük táplált mantrát mondják fel agyatlanul.

febr. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
12%

Ezek semmik ahhoz képest, amit az ellenzekiek mondanak. Pl. itt felvetették, hogy mi lenne, ha kiderülne, hogy Orbán pedofil, ami túllép egy határt már azért. Pedofidesz - ez is megy mostanában itt.

Parlamenti vitákban az ellenzéki politikusoknál érdemes megfigyelni Jakab stílusát, egy másik meg Putyin hátsóját emlegette Orbánnal összefüggésben (a házelnök mindkét esetben figyelmeztetett).

A párbeszédes Szabó Tímea egyik felszólalására a házelök is döbbenten reagált, Orbán meg, amikor megadták neki a szót, nem is kívánt reagálni, ami tőle azért elég nagy dolog.

febr. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
7%

Utóbbiról itt a videó:


[link]


5:07 után a lényeg.

febr. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Döbbenten reagált, mert nem tudott mit felhozni ennek magyarázatára.
febr. 18. 01:45
 5/27 A kérdező kommentje:
3) te amúgy mit néztél? Teljesen jogosan van felháborodva Sz. Tímea, a vén komcsi fa* meg egyszerűen nem tud mit mondani. Ismerjük a fideszt, ha kapnak valami kritikát, egyszerűen nem tudnak rá mit reagálni.
febr. 18. 01:48
 6/27 anonim ***** válasza:
86%

Ebből táplálkoznak. Nekem 2022 februárjában sok nekem esett amikor segítettem a menekülteket, minden voltam. Ezt elmondtam másoknak, más is ez kapta vissza.


Fideszesek ma a pocsék országot más gyűlölködésével terelik el.

febr. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
22%

#4


Szabó Tímeánál nem ez az egyetlen eset, hogy figyelmeztetik. Kövér is ezt tette, meg is mondta neki a véleményét, mert folyamatosan bekiabált az államtitkár szavaiba.

febr. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%

Én egyébként ezt őszintén nem értem. Nyilván ebben felelőssége van Orbánéknak, hogy mennyire uszítanak mindennel kapcsolatban. Mindenki a kormány, a magyarok ellensége: Gyurcsány, Soros, migránsok, Brüsszel, Eu, Nato, Biden, lmbtq, ez meg az meg amaz. És valamiért rengeteg ember észérvek nélkül, ha csak hallja ezt, hogy őket utálni kell, utálni fogja, és már mindenre, ami kicsit is más, mint ő vagy az ő gondolkodása, az már egy féreg.

Szörnyű ilyen emberek között élni:(

febr. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%

8as vagyok. Ez igazából nagyon ijesztő.

Nekem ott volt a legnagyobb megdöbbenésem, amikor Budaházy Edda vitázott Osváth Zsoltival. Az valami borzalmas érzés volt.

febr. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%

2, ellenzéki vagyok. Én sosem szidtam a szavazókat. Én egyetlen embert szidok: Orbán Viktort.

Aki nem tud különbséget tenni Orbán és a szavazói közt, arra tényleg nem lehet mit mondani. Egy politikusnak vállalni kell a kritikát, egy választópolgárnak nem.

febr. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!