Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz szavazóiban miért...

A Fidesz szavazóiban miért van ekkora gyűlölet?

Figyelt kérdés

Az egy dolog, hogy egy hamis buborékban élnek, teljesen hamis információk alapján alkotnak véleményt. (Tisztelet a kivételnek, mert azért sokuknak nem nagyon van saját véleménye) De olyan szinten tudnak beszélni az ellenzékiekről: hazaáruló, gyurcsányista, sorosista. Stb


A legszomorúbb az egészben, hogy a leghangosabbik csoportjuk pont az ilyen 60+-osok, akik sok mindent átéltek, de önálló vélemény az 0.



febr. 18. 01:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
11%
Minden magyarban ez a kipcsák vér benne van.
febr. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
9%
A balosok ugyanígy gyűlölködnek, csak nem akarsz róla tudomást venni.
febr. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Fsms ***** válasza:
90%

Ez látják kizárólag a kormánypropagandán keresztül. Nézz rá az óriás plakátokra szinte minden második sarkon. Mi az üzenete, gyűlölet , ellenségek etc…

Sajnos vidéken fokozottabb a hatás mert nem nagyon jutnak más információhoz kizárólag kormány propagandához.

febr. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
12%
12, igazad van, csak az a különbség köztem balosok közt és a nem balosok közt, hogy mivel én balosok vagyok, én mindenkit gyűlölök, megkülönböztetés nélkül.
febr. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
86%

Mivel agymosáson estek keresztül a tomboló fidesz propaganda miatt

Aki nem fideszes az komcsi, hazaáruló etc.

Nem akarok példalozni evvek a pedofil történettel, de valljatok be fideszesek fogalmatok sincs mi történt, mi miert van

A 2nőt kibaxtak, orban meg pöffeszkedik tovabb hogy vétozhasson meg végiggurulhasson a piros szőnyegen...

Ez a rémalom! Nem az ami Novák Katikaval történt,

Ennyi

febr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
En Novak Katit meg picit meg is sajnaltam. Xd na nem azert mert elete vegeig fizetve van, hanem mert ilyen konnyen kihasznalta a kormany, pedig o egy ertelmesnek tuno valaki volt. A felelosseg meg mindig a fonokon van...
febr. 18. 09:30
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
#16, igen, na meg azért kicsit megdöbbentnek is tűnt:'D nyilván nézni kellett volna, mit ír alá 1 éve.. sztem nem gondolta, hogy ilyen hamar, ilyen könnyen kivágják.
febr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
20%

"A Fidesz szavazóiban miért van ekkora gyűlölet?"


ok, nézzetek már rá picit, mit rendeztek le ti itt a gyk-n, a politikusok profiljain, meg úgy amblokk.


Nekem ég a pofám, amikor külföldiek is tömegével vannak ott, és....mit olvasnak?

Milyen remek egy nép a Magyar.

febr. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
46%
Nézd a fidesz ma ezt csinálja gyűlölködj mocskolódj. Én voltam aki írta, 2 éve háború kezdetén sok fideszes egyből éljen Putyin megérdemlik, halál az ukránokra, vesszen Ukrajna.
febr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
71%

Azért, mert a Fidesz ragyogóan kihasználja, hogy milyen a magyar néplélek.


Nézd meg, milyen a magyarok többsége: löttyedt, lepukkant, tájékozatlan, egyszerű emberek, akik lusták bármiért is megmozdulni, gyakorlatban nullák, pofázásban viszont világbajnokok.

A fidesz egyszerűen a frusztrált proliknak folyamatosan ellenségeket gyárt, ennyi...ilyen emberekből áll a szavazóbázisa.


Egyébként az utóbbi években több ilyen jobboskával is kapcsolatba kerültem..hát volt gond náluk a toronyban, az biztos.


Az irodánkba jár egy nyomtatógép-szerelő. Alapvetően normális, udvarias, csak néha rohadtlibsizik, meg olyanokat mond, h le kéne lőni a migránsokat.

Ugye mondanom sem kell, hogy nem épp kisportolt, nyelveket beszélő ember?

febr. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!