Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz demokratikus úton...

Fidesz demokratikus úton leváltható vagy nem leváltható? Érvek, ellenérvek?

Figyelt kérdés

Magyar Péter is azt erősítette, hogy nem igazán

. Ő ebben volt, szóval lehet akár hiteles is



febr. 18. 12:30
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
82%
A nemzeti konzultáció elindításakor már pontosan azt is tudják darabszámra, hogy mennyi fog beérkezni. Micsoda jövőbelátó kormányunk van nekünk.
febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem leválthatóak, deeee kire ? hm? kire? ezekre az ellenzéki pártokra, akik még egy közös jelöltben sem tudnak megállapodni és 3 hónapig nem tudtak döntésre jutni?


A fidesz leváltható, már ha csak a bizonytalanok és az ellenzéki szavazó tábor nagyságát is nézem, a gond, hogy nincs alternatíva... akár mennyire prüszköltök kedves ellenzéki szavazók, ez az igazság, meg kell nézni a 14 év alatt az ellenzéki pártok támogatottságát....meg kell nézni a pénteki tüntetésen, hogy a szervezők agresszívan kérték az ellenzéki pártokat, hogy tak a tüntetésüktől... más országokban nem a civilek szoktak egy politikai megmozduláson az élen állni, hanem a pártok. A legtöbb ellenzéki párt 14 éve nem vagy alig érték érik el a 10%-ot. Amikor az ellenzéki pártok politikusok a Horváth Csaba-féle politikusok mellé állnak...akkor mégis mit várunk?


Egy hiteles ma még ismeretlen ellenzéki párt és politikusok, akik nem a NER-es székekért marakodnak, hanem ténylegesen kormányt akarnak váltani, az letudja győzni a Fideszt. És kár a választási rendszerrel jönni, egyéni körzetekben is legyőzhető lenne a Fidesz, csak az ellenzéki oldal szét van töredezve, ill. hiteltelenek, röhögnek rajtuk, listán meg pláne verhető lenne a Fidesz, de ez utóbbi jelzők miatt az ellenzék erre sem képes.

febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
26%

10#


MZP maga mondta, hogy katonákat küldene Ukrajnába...


Totál alkalmatlan jelölt volt Miniferi.

febr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
30%

#12 “ deeee kire ? hm? kire?”

Bárkire. Bárkire, csak törjön meg az egypártrendszer.

febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
77%
És akkor magyar katonák mit keresnek most Csádban?
febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
100%

Ahogy leírtam már többször, 2022 végleg bebizonyította, hogy nem lehet. A Fidesznek végtelen erőforrásai és mindenféle egyéb eszközei vannak, hogy biztosítsa, hogy a többség rájuk szavazzon. Teljesen mindegy, mi az alternatíva.


A Fideszt egy belső vagy külső válság fogja elsöpörni.

febr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
46%

Ha a Kétfarkú Kutyapártra szavaztak volna 2,8 millióan akkor most ők lennének 2/3-os többségben.

Valaki tényleg magyarázza már el, hogy ugyanaz a törvény miért jelent a Fidesznek legyűrhetetlen előnyt, a többieknek meg áthághatatlan akadályt.

A szavazáson az dönt, hogy kire hányan szavaznak. Ezért hívjuk demokratikus választásnak.


Tényleg nem értem a "megváltoztatta a választási törvényt" indoklást.

Mindenki ezt hajtogatja, de senki nem magyarázza meg, hogy miért gondolja így.

febr. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
18%

14#


Gyurcsányból és balliberálisaiból nem kér a magyar nép, lebőgtek lassan húsz éve.


Még mindig kapálóznak és őket támogatja az ellenzéki szavazók többsége, érthetetlen.

febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

#13

Én egy szóval nem mondtam, hogy MZP alkalmas lett volna. De kb. még meg sem szólalt, én speciel még azt se tudtam, hogy ki ez az ürge, de azt már tudtam, hogy veszélyes, és a fideszes média máris kígyót-békát mondtott rá.

febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 DK-s ***** válasza:
58%

Nem lehet.


Érv:


Ha a jelenlegi jogszabályi környezetben valaki mégis megtalálná a módját, és elkezdené kivitelezni, azonnal meg lenne a válaszreakció is:


2/3-os törvénymódosítás és a "kiskapu" bezárva, marad a fidesz.

febr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!