Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a pénteki kiállás...

Szerintetek a pénteki kiállás szervezői hosszútávon tervezhetnek még valamit politikával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Párt, megmozdulások, mozgalom, valami ilyesmit.

Én őszintén, reménykedem benne. Végre olyan emberek egy helyen, akikben bízok, sokkal jobban, mint bármilyen ellenzéki vagy kormánypártban.

Mielőtt olyanok kommentelnének, akik még nem nézték végig a tüntetés felvételét, kérem őket, nézzék meg a videót, és ha még utána fröcskölődni akarnak, mondják a gondolataikat, de szépen és kulturáltan.

Aki meg nekiállna sorosozni és gyurcsányozni: pár sorral feljebb leírtam, hogy nem szeretem az ellenzéki pártokat sem. Új embereket, új arcokat akarok látni a politikában, akiktől elhiszem, hogy tényleg jót akarnak a magyaroknak.



febr. 18. 17:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Remélem, hogy igen.
febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Feltehetően igen, mivel a baloldali pártok gyengén szerepelnek.
febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=kFARpuyspTE&t=4962s

ha valaki még nem látta volna. De ha az egészet nem is akarjátok megnézni, nézzétek meg csak Edinát:

https://www.youtube.com/watch?v=2eDR4tYMb4c&t=2s

febr. 18. 17:21
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván tervezhetnek.
febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
46%
Ha Azariah összeállna Taylor Swifttel, együtt megdönthetnék Orbánt és Trumpot.
febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
#5 nem rossz ötlet:DD xD
febr. 18. 17:23
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem megmozdulások, esetleg mozgalom igen, párt nem.
febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy, ha párttá szerveződnek, akkor lehet, csak jobban megosztják az ellenzéki szavazókat.

Már így is elég sok kis párt alakult az elmúlt időszakban. A sok-sok kis törpepárt aligha érhet el sikert a Fidesz-KDNP ellen.

febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
20%
VV Zsóti 4 president!
febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#8 hm jogos, viszont így is sokkal több embert mozgósítottak meg pénteken, mint ahány embert a pártoknak külön-külön és egyben sikerült az elmúlt években. A következő hetekre is szerveztek, a Dk meg MZP meg ilyen-olyan pártok, és tizedannyian sem jeleztek vissza.

Ráadásul a legtöbb jelenlegi ellenzéki politikusban az emberek csalódtak. Gyurcsány-Dobrev párosban, MZP-ben, a Momentumban, Vonában... Én nekem az a véleményem, hogy ők egy üdítő újítás voltak most.

febr. 18. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!