Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek sem leváltható...

Szerintetek sem leváltható demokratikus úton a Fidesz?

Figyelt kérdés

Én azon a véleményen vagyok, hogy nem, és ezt sok nalamnál szakértőbb ember is alátámasztja. Az egy dolog, hogy jelenleg az ellenzék nagyon gyenge, nincs semmi összetartás, és most olyan személyt sem tudok mondani, akit a fideszesek is elfogadnának. Marmint amik kiábrandultak ebből a rezsimből.


Egyszerűen az a gond, hogy hiába lép fel barki is, a Fidesz média megtesz majd mindent, hogy bemocskolja, esélye sem lesz majd kimagyarázni magát. Most az influencerekről is azt állítjak sokan, hogy Gyurcsány emberei, szélső balosok. És hiába vonul vissza Gyurcsány, semmi nem fog valtozni, akkor majd azt mondják, hogy Karácsony, a nyugat, Brüsszel stb embere.


Sajno, ameddig a köztv, a megyei lapok ennyire a kormánypropagandájat közlik nem jut el az információ annak, akinek kellene. Amellett az elmúlt 14-34-80 év bőven megtette a hatását sokaknál, hogy ne kelljen gondolkodni, fogadjunk el mindent úgy, ahogy valaki nekünk azt odahazudja.



febr. 18. 19:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem leváltható.
febr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Jaj már kérdező a magyarok többsége nem az M1-et nézi, az rtl híradó a legnézettebb, mondjuk én nem nézem azt sem.
febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Leváltható.
febr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Demokratikus keretek között kicsi az esélye, de nem lehetetlen leváltani a Fideszt. Ami viszont a rendszert illeti, abban kételkedem. Szerintem ahogy kitermeltük Kádár után Orbánt, úgy jönni fog Orbán után is egy hasonló figura. Más keretezésben, de hasonló módszerekkel.
febr. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Azt gondolom, hogy nő a kiábrándultság mértéke. Azt nem gondolom, hogy a mostani botrány miatt, idén bukna a FIDESZ, de 2026-ot nem gondolom, hogy kétharmaddal le tudná hozni. És ők már alkalmatlanok arra, hogy ne abszolút többségből kormányozzanak.
febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Remélem demokratikus úton lesz leváltva nem pedig máshogy.
febr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=Pz7HkOIAmgU


Magyar Bálinttal beszél Fiderikusz Sándor a kegyelmi ügyről és a maffiaállamról.

febr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
32%
Na a Sanyi.
febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
Gondolom Sanyinak sem mondott semmi konkrét dolgot.
febr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

Az a baj, igen, amit te is írsz, hogy mindent úgy csűrnek-csavarnak, hogy ők tökéletesek és mindenki hülye, ráadásul ők védenek meg a hülyéktől.


Amúgy emiatt, az átalakított törvények, választási rendszerek és az esetleges választási csalások miatt azt mondom, hogy demokratikus úton nem leváltható.


Hatalmas tüntetések, lezárások kellenek szerintem és attól tartok, hogy ennél rosszabb is....

febr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!