Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen viszonyban volt Orbán...

Milyen viszonyban volt Orbán Viktor a kegyelmet kapó K. Endrével?

Figyelt kérdés

Arról a sajtóból lehet értesülni, hogy Orbán Viktorhoz bizonyos közel álló személyek mégis milyen kapcsolatban álltak K. Endrével vagy az általa mosdatott pedofil V. Jánossal. Viszont arra jelenleg van-e bizonyíték, hogy esetleg a drága doktorminiszterelnökúr ismerte-e ezt a két jómadarat?


Lévai Anikó például ismeri K. Endre erdélyi özvegy édesanyját.

Szmulai István, az Orbán-család ügyvédje védte V. Jánost és nem akarta, hogy a bicskei pedofil igazgató ügyében a részletek kiderüljenek.

Ifj. Orbán Győző pedig nagyon jó viszonyt ápol(t) magával K. Endrével és társszervezők voltak.


De a kérdés az, hogy Viktor erről mennyit tudott és hogy közbeavatkozott-e. Szerintetek mi a szituáció a Pedofidesz kapcsán?



febr. 18. 21:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
56%
Nemcsak az a kérdés "hogy Viktor erről mennyit tudott és hogy közbeavatkozott-e.", hanem az is, hogy ebből mennyi igaz.
febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
50%
Úgy tudom, hogy a keresztanyja.
febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
53%

Tételezzük fel, hogy igazad van és full Fideszes a csávó, ezért intézték el neki a kegyelmet.

Miért akkor kapja meg amikor már a 3/4-ét leülte a büntetésének és már csak háziőrizetben van? Miért bajlódott Kúriával ha tudta, hogy ez neki el lesz sikálva?


Én értem, hogy felültél a hype vonatra, de tényleg a kritikus gondolkozás ennyire nem megy?

febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%

Nehéz elképzelni, hogy nem ismerte személyesen.

[link]

febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
0%
Csak a családja barátja, te se ismered a szomszédasszonyt akivel a feleséged hetente bratyizik a konyhátokba nem?
febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Hidd el én lennék az egyik legboldogabb ha OV bukna.

Csak nem szeretnék rágalmazni mielőtt magasabb fokozatra kapcsolom a szidalmazását.

febr. 18. 21:53
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Orbán tesója volt vele jóban.

Ennyit segítek.

febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom,de ha OV lennék, és a legjobb barátom lenne,annak se adnék kegyelmet,még ha alig lenne rá esély,h nyilvánosságra kerül akkor se kockáztatnék, ha amúgy is házi őrizetben van,és már csak pár hónap van hátra neki a büntetésből. Ehhez nagyon hülyének kéne lennem ,hogy ilyen minimális eredményért bármit is kockáztassak,ami megingathatja a hatalmamat. Hisz abból indulok ki,h OV-nak semmi sem fontosabb annál,mint a hatalom ,ha ehhez ragaszkodik betegesen,akkor pont egy ilyen senkiért kockáztassa?
febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Azt én sem értem, hogy ha ilyen jó ismerős, rokon, barát stb. volt ez az ember, akkor miért nem adtak neki hamarabb kegyelmet. Akkor nem is kellett volna a Kúriához fordulnia, és ki sem derül.

És most nem lenne téma.

febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
71%
Az ő ügyvédjük védte, orbán testvére oktatott vele bírkózást. Szerinted nem ismerte?
febr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!