Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország és Lengyelország...

Magyarország és Lengyelország valóban olyan jó viszonyban van egymással vagy ez csak afféle mondás?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 12. 05:29
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom Magyarország egyik szomszédos országgal sincs túl jó kapcsolatban (lásd: Románia és Szlovákia sem éppen puszipajtások...), akkor Lengyelország miért lenne kivétel ebben?
2016. ápr. 12. 05:32
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Talán mert nem szomszédos?
2016. ápr. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Oké, nem szomszédos valóban. Ezt kicsit benéztem.. Akkor úgy mondom inkább, hogy a közeli országokkal nincs túl jó viszonyban de a lengyelek miért lennének ebben kivételek?
2016. ápr. 12. 06:00
 4/25 anonim ***** válasza:
67%
Tényleg nagyon jóban van egy mással a magyar és a lengyel nép. Kislányként a legjobb barátnőm is lengyel volt az általános iskolában és olyanok voltunk, mintha testvérek lettünk volna, rokonlelkek voltunk.
2016. ápr. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Értem, de mennyire nyilvánul meg ez a jó viszony a politikában, mert a migráns helyzet előtt nem emlékszem, hogy annyira emlegették volna ezt a jó barátságot a két ország között.
2016. ápr. 12. 06:13
 6/25 anonim ***** válasza:
67%

„Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki.”


[link]

2016. ápr. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Akkor ez a barátság a történelmünkben gyökeredzik leginkább, de manapság nem sok érezhető már belőle sajnos azt látom. Kicsit olyan ez, mint a nagy Magyarország esete. Mi idebent érezzük, hogy minket illetne, csak ezt odakintről nem látja így rajtunk kívül senki.
2016. ápr. 12. 06:29
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
Nem értek veled egyet egyáltalán. Szerintem ez egy érezhető baráti viszony két nép közt, amit ápolni kell és őrizni. Elég legyen a negativitásból! Van épp elég utálónk a világban, örüljünk neki, hogy vannak kivételek.
2016. ápr. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Oszt békamenetet láttá má? Meg márc. 15-i ünnepséget?
2016. ápr. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

"Van épp elég utálónk a világban, örüljünk neki, hogy vannak kivételek."


Ezzel egyetértek. És talán nem is véletlenül van ez így..:D

2016. ápr. 12. 06:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!