Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha pártlogók és politikusok...

Ha pártlogók és politikusok nélküli tüntetésre is azt mondják gyúúcsány volt, akkor itt már nincs remény?

Figyelt kérdés
Több mint százezer ember volt a tünetésen, családok, párok, nyugdíjasok, gyerekesek. Egyetlen egy párt zászlót se lehetett látni, egy párt politikusa se szólalt fel, mégis a fidesz propaganda LMBTQ-zik meg Gyúúúcsányozik. Van még remény ebben az országban, hogy a fidesz szavazók tovább lépnek 30iq-nál és elfogadják a tényeket? Vagy a 200 milliárdos propaganda már teljesen birkává változtatta őket és a tényeket se képesek elfogadni, inkább védik a pedofilokat?
febr. 18. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Ott volt,Gyurcsiné, Mzp, Karácsony(pedig már elmúlt!)
febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1# Talán ha te is ott lettél volna, akkor nem az M1 propagandát hallgatnád amitől egy egysejtű szintjére kerülsz. De tudjuk hogy a PEDESZ szavazóknak fontosabb a pedofilok védelme mint a gyerekek és a családok.
febr. 18. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy jók lennének ezek a tüntetések, de sajnos tényleg annyira pofátlanok főleg a DK_s politikusok, hogy csak azért is odamennek. Hiába könyörögnek sokszor a szervezők is,h nem akarják őket ott látni. És mindegy, hogy civilbe megy oda, ha felismerik,akkor a Fideszes megafonosok már röhögnek a markukba és máris össze tudják az egészet Gyurcsányozni.
febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Civilként nyugodtan kimehet, az már a PEDESZ birkák alacsony értelmi szintjét mutatja, hogy bedőlnek a propagandának és a 100 ezres tömegből pont az egy darab politikust emelik ki.
febr. 18. 22:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddigi fidesz szavazóként nekem sem tetszik ez a kommunikáció. A szervezők direkt mondták, hogy nincs pártpolitika. Hogy itt az áldozatokért állnak ki. Nekem sokkal jobban tetszett volna, ha kormányt támogató hírességek is elmennek erre a megmozdulásra. Amilyen videót láttam, ahol egy PS-es újságíró kérdezgeti őket kifejezetten értelmesen válaszoltak a szervezők. Elég szomorú, hogy még egy ilyen ügyért sem képes összefogni egy fideszes egy ellenzékivel. Szerintem az EP választáson most nem fideszesre fogok szavazni. Remélem azért többen így gondolják és csak észreveszik ott fent, hogy a gyermekvédelem címszó alatt minden f@szságot is kitalálnak és megcsinálnak, kivéve a gyermekek védelmét... és azért na, még mi, agymosott fideszes birkák is észrevesszük néha, ha át lettünk baxva. És nem tetszik.
febr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 nagyon örülök, hogy nemcsak birkák vannak a fidesz szavazói között:)
febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én csak azt merem remélni, hogy minél több emberhez el tud jutni a tüntetés videója, mert abból kiderül, hogy azért a felszólalók Gyurcsányt se nagyon csípték.

Én őszintén nem tudom, mennyi esély van itt bármire. Remélem, hogy van még remény...

febr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!