Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, a megafon 30...

Mit szóltok, a megafon 30 millát költött lejáratására, tüntetők 200-at gyűjtöttek a bántalmazott gyerekeknek?

Figyelt kérdés

febr. 21. 07:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%
Még fizetünk adót, addig van rá pénz. Mondjuk én nem fizetek, még áfát sem nagyon. Inkább odaadom, valamelyik szomszédos országnak.
febr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%

#9 "9, én biszexuális férfi vagyok, de korábban azt sem tudtam, hogy mit jelent az, hogy lgbtq még a magyar kormánymédia el nem kezdte tolni, hiába vagyok érintett a témában, fogalmam sem volt, mit jelentenek ezek a betűk, arról, meg, hogy propaganda miatt lettem biszex, végképp nem volt fogalmam, azt hittem igy születtem."

A kormány oldaláról azért ment a tájékoztatás, mert hozzád hasonlóan a többségnek fogalma sem volt erről és arról sem hogy az lmbtq lobbi milyen erősen nyomul, mindaddig, amíg már késő nem lett.

A nyugati országokban akkor eszméltek fel a hozzád hasonló felnőttek, amikor a gyerekeitől jött már vissza, hogy mivel mossák az agyukat az iskolában. Amikor már ott voltak "érzékenyíteni", amikor már az iskolában titokban más neve volt a gyerekének, mert ott már nem fiú volt hanem lány vagy valami más. Akkor szembesültek vele a felnőttek, szülők, amikor a gyerekük hormonkezelést akart meg műtétet, meg elkezdte kifesteni magát fiúként és szoknyát hordani.

A te figyelmedet pont arra hívták fel, hogy ez létezik, nyomul és akkor kell tenni ellene amikor még a mi iskoláinkban nem létező jelenség.

Pont ahogy egy járványnál is, nem az a hatékony ha akkor kapunk észbe amikor a fél országot már megfertőzte, hanem amikor a szomszéd országokban már jelentős bajt okoz de mi még tehetünk azért hogy ide be se jöjjön.

Ha kicsit ránézel az USA meg a britek és pár nyugat-európai ország híreire, akkor ott már létező jelenség az amitől a mi gyerekeinket előre védi a gyermekvédelmi törvény. Mert ott a kormányok nem kaptak észbe időben, nem hozták meg a szükséges szabályokat ellene, hanem hagyták, hogy a genderlobbi meg az lmbtqxyz baromság betegye a lábát az oktatási intézményekbe.

Az USA-ban már mérhető az a kár amit okoztak, ott már sok szülő szembesült azzal, hogy a gyerekét tönkretették a pubertás blokkolókkal, sok megvezetett fiatal már kinőtte ezt az életkorát és most szembesül azzal, hogy a felvállalt csonkító műtétekkel saját maguk tették tönkre az amúgy egészséges testüket, végleg terméketlenné tették magukat és a szexuális életüknek akkor lőttek amikor még ki se próbálták milyen lehetne.

Itt ezt el tudjuk kerülni pont amiatt mert a médiában szembesülhettél a dolgokkal és nem utólag a már megtörtént kárral.

febr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%

12, ha megengeded, én biszexuális férfiként úgy értelmeztem, hogy arról kaptam tájékoztatást, hogy a magyar nép legnagyobb ellensége lettem, úgy, hogy magyar vagyok és tőlem kell megvédeni mindenkinek a gyerekét is, mert attól, hogy én létezem, automatikusan mindenki más is meleg lesz -amikor én nem is vagyok meleg-.

Nem arról tájékoztattak, amit te irsz.

febr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
#13 Hát ha te valami hülyével találkoztál aki ekkora baromságokat mondott neked az a te dolgod, de mi köze ehhez a kormányzatnak vagy a kormánypárti médiának?
febr. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
86%
14, én a kormánymédiával, a kesmával és megafonnal találkoztam :(
febr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
#15 Akkor nálad lehet a probléma mert ilyesmit egyikben sem hallhattál - hacsak nem úgy, hogy megmutatták milyen barmok léteznek, pl. akik ilyen hülyeségeket beszélnek mint amit leírtál.
febr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
90%
16, nálam probléma van az már egyszer szentbiztos, egy olyan országgá lett az én hazám, amiben én belső ellenséggé váltam, úgy, hogy nem is tettem semmit a hazám ellen.
febr. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

#17 Nézd, a hülyeség egy állapot, lehet kezelni, és nem tesz ellenséggé. Kivéve persze ha hülyeként hülyeségeket teszel az országoddal az ott lakókkal szemben.

Sokkal egyszerűbb lenne ha megpróbálnál nem hülyének lenni, nem fáj, hidd el!

febr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
89%
18, Egy kormányváltás tényleg jó lenne, hogy ne beszéljenek ilyen hülyeségeket nyilvánosan ebben az országban és legyen valami határa a politikának, sajnos a pártsajtósoknál nem kezelik ezeket a hlyéket.
febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

12!!!!


Felrobbant az agyam!!!!


Ennyi hülyeséget összehordani!!!!


Ezeket a baromságokat tényleg elhitte valaki? Tényleg nem kell ide rádiókabaré. Az ország egy Monty Python repülő cirkusza.

febr. 21. 10:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!