Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, a megafon 30...

Mit szóltok, a megafon 30 millát költött lejáratására, tüntetők 200-at gyűjtöttek a bántalmazott gyerekeknek?

Figyelt kérdés

febr. 21. 07:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Az a közös, hogy mindkettőt a tüntetők fizették :(
febr. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
10%

Kamu!

A tüntetésen a balekok dobáltak be pénzt.

A százmilliót Pressmanék adták.

Az nem tűnt fel, hogy az a baloldal szervezett tüncikét, amelyik be akarja szabadítani a fajtalanokat az oktatási nevelési intézetbe, és a pedofil ellenes törvényt nem szavazták meg diszkriminációt óbégatva?!


A normális embereket nem lehet átverni: ez a tüntetés nem a gyerekekről szólt, hanem kormánybuktatásról.

A baloldal NEM FOGJA MEGSZAVAZNI a törvény, rendeletek szigorítását és az alkotmánymódosítást.

febr. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

Simán csak szemléletes hogy a pedofidesz 30 millát költ arra hogy takargassa hogy támogatja a pedofil bűnrészes, gyermekbántalmazó felmentését, a másik 200 milla meg példa arra hogy a kormány adónk felelőtlen elköltését is a civileknek kell kompenzálni.


Apró erkölcsi és morális különbség.

febr. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%

5, nem, hanem azok, akik a királynőnkkel, a királyunk testvérével és a püspökünkkel járnak erdélyi kirándulásokra, majd elengedik a bűntetéséüket.

Ő nem tűntetéseken pattog, hanem Bicskén éli az életét és ma is szörnyként odakint jár.

Nem a tanár, nem a tűntetők, hanem elitélt bicskei szörny a király embere.

febr. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%
5, jah és ember vagyok, vagyis én a te fajtád vagyok.
febr. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Arthur Jay Finkelstein, ő találta ki meleg ellenes propagandát. Ő egyébként nyíltan homoszexuális volt.

Azért ez leírja fidesz erkölcsi szintjét.

Gyermekvédelmi, meleg ellenes törvényt azért nem szavazták meg, mert összemossa a homoszexualitást a pedofíliával.

febr. 21. 07:54
 7/27 anonim ***** válasza:
0%

#8 A te szellemi szintedet írja le, hogy ezt a mesét terjeszted, hogy a fidesz melegellenes kampányt folytatna, miközben meg állandóan éppen az ellenzékiek agya jár azon, hogy ki meleg a fideszben és ki nem.

A fideszeseket nem érdekli senki szexuális élete. Titeket érdekel, ti vagytok akik ezen pattogtok már évek óta és ti vagytok akik beálltok a genderlobbi szekértolóinak is.

febr. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
@2 Apjuk, azért nem szavaztak meg módosításokat, mert a Fidesz igyekszik kiszolgálni a csomó széljobber hívét, akik tényleg vannak annyira ostobák, hogy összemossák a szexuális kisebbségeket a pedofilokkal.
febr. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%
9, én biszexuális férfi vagyok, de korábban azt sem tudtam, hogy mit jelent az, hogy lgbtq még a magyar kormánymédia el nem kezdte tolni, hiába vagyok érintett a témában, fogalmam sem volt, mit jelentenek ezek a betűk, arról, meg, hogy propaganda miatt lettem biszex, végképp nem volt fogalmam, azt hittem igy születtem.
febr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

30 milliót csak a face hirdetésekre költöttek , még legalább ennyit raktak a propagandisták zsebébe is.


Ja és az a 30 millió az inkább 45 vagy még több is.

[link]

febr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!